Çözüldü Format sonrası yapılması gerekenler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiş. Çözülmediyse bize rapor edebilirsiniz.
Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Merhabalar bugün bilgisayarımı formatlayacağım, ancak şu an formattan sonra ne yapmam gerektiğini not alıyorum.
Sizler de önerilerde bulunursanız sevinirim.

Çözüm
Hocam önce niniti ile istediğiniz programları toplu olarak yükleyin. Ondan sonra ekran kartı, işlemci, ağ sürücüsü gibi driverler'ı yükleyin. Anakartınızın resmi sitesine girip gerekenleri oradan indirin, ondan sonra isteğe bağlı visual studio code'leri indirin.
Antivirüs de indirin.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Merhabalar bugün bilgisayarımı formatlayacağım, ancak şu an formattan sonra ne yapmam gerektiğini not alıyorum.
Sizler de önerilerde bulunursanız sevinirim.
1627843061522.png

Tarayıcı, SSD yazılımı, driver, Steam (oyun oynanıyorsa), kod editörü (kod yazılıyorsa)

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
1- Driver Booster ile sürücü güncellemesi
Ondan sonra tekrardan format atmak istersin değil mi? :D

İlk adım - LoL kur.
Av kur.
Sonra ekran kartı sürücüsünü kur. Whql olsun.
Aygıt yöneticisini aç ünlem olan sürücü varsa onları da kur yoksa trol konu açmayı bırakabilirsin :D

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
Hocam önce niniti ile istediğiniz programları toplu olarak yükleyin. Ondan sonra ekran kartı, işlemci, ağ sürücüsü gibi driverler'ı yükleyin. Anakartınızın resmi sitesine girip gerekenleri oradan indirin, ondan sonra isteğe bağlı visual studio code'leri indirin.
Antivirüs de indirin.

Çözüm

m3081

Silver Sample
İfade skoru
713
Öncelikle ekran kartı sürücüsünü kur ardından diğer sürücüleri kur(eğer realtek sürücüsü kuracaksanız Allah sabır versin.) uygulamalarınızı indirin, microsoft store uygulamalarınızı indirin ve güncel olmayanları güncelleyin, ayarlardan güncellemeleri kontrol edin, oyunları kurun.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Ben Laptopumu yarın satacağım alan kişi bu işlerden anlamıyormus zamanım da kısıtlı idi normalde hiç yapmam ama Driver Booster ile indirdim 10/15 tane uygulama indirdi bir kaç tane de virüs silmek için 1 saat felan uğraştım kesinlikle önermem.
Neyse sonuç olarak ama doğru driverleri indirdi.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Ben Laptopumu yarın satacağım alan kişi bu işlerden anlamıyormus zamanım da kısıtlı idi normalde hiç yapmam ama Driver Booster ile indirdim 10/15 tane uygulama indirdi bir kaç tane de virüs silmek için 1 saat felan uğraştım kesinlikle önermem.
Neyse sonuç olarak ama doğru driverleri indirdi.
Driver Booster indirmeyin indirtmeyiniz !!!

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube