Firefox öne çıkanlar sorunu

Silicone Android Uygulaması

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Arkadaşlar Firefoxta öne çıkanlar kısmına sık sık girdiğim siteleri eklemek istiyorum fakat sürekli bozuluyor. Örnek olarak
1620300448017.png

Buradan hangisine siteyi kaydedersem gene de öne çıkanlar kısmına geliyor.
1620300490580.png

Opera'da ise daha basitti. Firefox'da Nereye atmam lazım bu siteleri. Demek istediğim forum, Youtube gibi siteleri öne çıkanlara, daha sonra bakmak istediğim siteler diğer yer imleri kısmında dursun.

Efe10

Gold Sample
İfade skoru
94
Yer imlerine yani buraya daha sonra bakmak istediğin şeyleri eklemek istiyorsun.
1620301356409.png

Sık sık girdiğin siteleri de öne çıkanlara eklemek istiyorsun sanırım, doğru mu anladım?

Bunun için öne çıkanlar menüsü yerine ''sık kullanılan siteler''ı kullanman daha uygun oluyor sanırım. Ayarlardan giriş sayfası menüsüne gir ve sık kullanılan siteler tikini aç.
1620301606294.png

Oradaki sayfaları kendin istediğin gibi ekleyebiliyorsun, kaldırabiliyorsun.
1620301733994.png

KS
AsLegolas

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Yer imlerine yani buraya daha sonra bakmak istediğin şeyleri eklemek istiyorsun.
10352 numaralı eki görüntüle

Sık sık girdiğin siteleri de öne çıkanlara eklemek istiyorsun sanırım, doğru mu anladım?

Bunun için öne çıkanlar menüsü yerine ''sık kullanılan siteler''ı kullanman daha uygun oluyor sanırım. Ayarlardan giriş sayfası menüsüne gir ve sık kullanılan siteler tikini aç.
10360 numaralı eki görüntüle

Oradaki sayfaları kendin istediğin gibi ekleyebiliyorsun, kaldırabiliyorsun.
10361 numaralı eki görüntüle
Hocam üst çubuğa istediğim siteleri ekledim de şu öne çıkanlar kısmını istediğim gibi düzenlemeyi bulamadım.
1620301970432.png

Speed dials'a ekliyorum buraya geliyor, diğer yer imlerine ekliyorum buraya geliyor. Ben öne çıkanlar kısmına Youtube, forumlar, 2 3 oynatma listesi var onları eklemek istiyorum.

Efe10

Gold Sample
İfade skoru
94
Dediğim gibi öne çıkanlar menüsünü kullanmak yerine sık kullanılan siteler menüsünü kullanmayı deneyebilirsiniz.

KS
AsLegolas

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Dediğim gibi öne çıkanlar menüsünü kullanmak yerine sık kullanılan siteler menüsünü kullanmayı deneyebilirsiniz.
Oraya site eklemeyi bulamamıştım, şimdi buldum artık araç çubuğu + sık kullanılarları kullanırım teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube