Evdeki cihazların trafiğini çekecek yazılım önerisi

Silicone Android Uygulaması

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Selam arkadaşlar. Kardeşim(9) bu aralar çok fazla cevap anahtarı kullandığını fark ettim. Kitapdan söksek bile her türlü bir alet bulup bakıyor. Nasıl lokal ağdaki girdiği sayfaları görebilirim tüm evdeki? Böyle bir yazılım var mı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu işin etik tarafını lütfen sallayın. Aile içinde olan bir şey!

Son düzenleme:

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
Selam arkadaşlar. Kardeşim(9) bu aralar çok fazla cevap anahtarı kullandığını fark ettim. Kitapdan söksek bile her türlü bir alet bulup bakıyor. Nasıl lokal ağdaki girdiği sayfaları görebilirim tüm evdeki? Böyle bir yazılım var mı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu işin etik tarafını lütfen sallayın. Aile içinde olan bir şey!
Sayfaları bakmaya kalksan telefondan bakıcak.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Böyle bir yöntem aramaktansa cevap anahtarından bakarsa dayak atmak ya da ödev falan yaparken başında dikilmek daha kolay olur bence.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Böyle bir yöntem aramaktansa cevap anahtarından bakarsa dayak atmak ya da ödev falan yaparken başında dikilmek daha kolay olur bence.
Başa dikilmek bence pek iyi değil. Çocuk fazla gerilecektir bu da öğrenmesini etikler. Fakat ona "seni izliyoruz" hissi verilebilir. Fakat dediğim gibi en iyisi cihazlara onun bilmediği şifre koyun olsun bitsin.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Başa dikilmek bence pek iyi değil. Çocuk fazla gerilecektir bu da öğrenmesini etikler. Fakat ona "seni izliyoruz" hissi verilebilir. Fakat dediğim gibi en iyisi cihazlara onun bilmediği şifre koyun olsun bitsin.
Başına annesi babası dikilse gerilir ama konu sahibi dikilse bence sorun yaratmaz.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Başına annesi babası dikilse gerilir ama konu sahibi dikilse bence sorun yaratmaz.
Eğer çocuk abisinden korkuyorsa gerilir, korkmuyorsa yine ne yapıp ne edip cevap anahtarlarına vs. bakar. Fakat konu sahibi de kardeşiyle birlikte ders çalışırsa en iyisi olabilir. Hem gözetler hem de destekler.

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
Şaka mısınız? Umarım gelecekte çocuk sahibi olmazsınız.
Hangi yaşta olursa olsun kendi çocuğunuza bir işi yaptırırken onun başında durmak o şeyi sevmemesini sağlar, dayak ise oralara girmiyorum hakaret yasağı var. Bu zihniyetle çocuk yetiştirip çocuğunuza travmalar yaşatmazsınız umarım.
Konuya dönecek olursak, sitelere girmesini engelleyebilirsiniz fakat 9 yaşındaki çocuk bu, şimdiden at gibi çalıştırmaya başlarsanız bir gün isyan edip bırakacaktır ya da sistemin kölesi olacaktır.
Aletlere erişimini kesmek siteleri engellemekten daha kolay.
Ona destek olun ya da yalnız başına çalışmayı alıştırın.

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
Telefon üzerinden de engellenemez mi? Bazı kişiler tiktok vs girilmesin diye engelliyorlar diye biliyorum. Aynı yöntem ile yapılsa?
Vpn ile girer, olmazsa tor ile girer. Bunu engellemek bayağı zor. Direk hiçbiryere girmemesini sağlamak daha kolay.

KS
4

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
O zaman alet bulmasına izin vermeyin. Ya da aletlere şifre koyun varsa değiştirin. Çok daha az zahmetli olacaktır.
Benin amacı uğraşmamasını sağlamak. Şifre koymayı bende çok iyi biliyorum. Zamanında bende yaptım. Ulaşamadığı zaman o cihaza tüm ders çalışma isteği ortadan kalkıyor.
Onu bilmiyorum ama o cevap sayfalarını engelleyebilirsiniz modemden. Temelli bakamaz o zaman.
Çok fazla site var hangisini engelleyim?
Benim amacım kendi kendine vaz geçmesi. Kendim yaşadığım için böyle yapmak istiyorum. Ayrıca size ben yazılım sordum. Başında durmalı mıyım ve ya cihazları elinden almalı mıyım diye sormadım. Agresif davranacağım böyle cevaplar gelirse haberiniz olsun.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Benin amacı uğraşmamasını sağlamak. Şifre koymayı bende çok iyi biliyorum. Zamanında bende yaptım. Ulaşamadığı zaman o cihaza tüm ders çalışma isteği ortadan kalkıyor.

Çok fazla site var hangisini engelleyim?

Benim amacım kendi kendine vaz geçmesi. Kendim yaşadığım için böyle yapmak istiyorum. Ayrıca size ben yazılım sordum. Başında durmalı mıyım ve ya cihazları elinden almalı mıyım diye sormadım. Agresif davranacağım böyle cevaplar gelirse haberiniz olsun.
Hocam sık kullanılan siteler var. Zaten x kitap cevap anahtarı yazınca çıkan siteleri engelleyin. Çözdüğü sorulardan sorular sorun gerçekten çözmüş mü yoksa başka site mi bulmuş diye.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube