Enderman'ın 1 GB Windows 10 ISO'sunda tarayıcı setup'ı yok

Silicone Android Uygulaması

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Merhabalar, dün Enderman'ın 1 GB Windows 10 isosunu kurmuştum yanında da linux mint vardı. Neyse zeki arkadasimiz tarayıcı setupu bile koymamış Windows'a. Ben de hiç aklıma gelmedi, yoksa tarayıcı setupu atardım. Windows update dahi yok. Nasıl tarayıcı yükleyebilirim. Ve linux mint gözükmüyor, nasıl geri getirebilirim?

KS
Shaw4543

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Maalesef yok. Telefonu da görmüyordriver kurulu değil sanırsam.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Merhabalar, dün Enderman'ın 1 GB Windows 10 isosunu kurmuştum yanında da linux mint vardı. Neyse zeki arkadasimiz tarayıcı setupu bile koymamış Windows'a. Ben de hiç aklıma gelmedi, yoksa tarayıcı setupu atardım. Windows update dahi yok. Nasıl tarayıcı yükleyebilirim. Ve linux mint gözükmüyor, nasıl geri getirebilirim?
Boot menüde ''ubuntu'' var mı?

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bir arkadaş flaş bellekten boot edip CMDye girip içinde driver olan diğer flaş bellekten sürücüyü taşıybilmişti. Belki işine yarar telefona indirip atabilirsin.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Windows özelliklerini aç veya kapattan Internet Explorer'ı açıp ondan tarayıcı indirebilirsin.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bir arkadaş flaş bellekten boot edip CMDye girip içinde driver olan diğer flaş bellekten sürücüyü taşıybilmişti. Belki işine yarar telefona indirip atabilirsin.
sürücüyü taşımak derken sürücü kurmaktan bahsetmiyorum direkt sürücüyü bilgisayara atmıştı.

m3081

Silver Sample
İfade skoru
713
Eğer Internet Explorer da yoksa büyük ihtimalle Microsoft Store da yoktur ama varsa Microsoft Store da kötü de olsa birkaç tarayıcı vardı(UC browser, Game Bar Browser vb.)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

En kötü ihtimalle telefonda windows 10 ISO indirip Etchdroid ile USB'ye yazdırıp tekrar format atarsınız.

Yorumlarda bunu gördüm.
1629539483186.png

Son düzenleme: Moderatör:

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Ve linux mint gözükmüyor, nasıl geri getirebilirim?
Yüksek ihtimal kurulumda EFI'yi sildin bundan dolayı Linux Mint gözükmüyor.

Tarayıcı yüklemen için şöyle bir komut buldum, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp dene bir bakalım.
bitsadmin /transfer indirme /download /priority normal https://download.mozilla.org/?product=firefox-latest-ssl&os=win64&lang=tr C:\firefox

Son düzenleme: Moderatör:
KS
Shaw4543

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Eğer Internet Explorer da yoksa büyük ihtimalle Microsoft Store da yoktur ama varsa Microsoft Store da kötü de olsa birkaç tarayıcı vardı(UC browser, Game Bar Browser vb.)

En kötü ihtimalle telefonda windows 10 ISO indirip Etchdroid ile USB'ye yazdırıp tekrar format atarsınız.

Yorumlarda bunu gördüm.
52903 numaralı eki görüntüle
Onun için iki uçlu bellek lazım. Sehrail'in dediğini deniyeyim.

Adam ne var ne yok silmiş.

Tarayıcı yüklemen için şöyle bir komut buldum, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp dene bir bakalım.
bitsadmin /transfer indirme /download /priority normal https://download.mozilla.org/?product=firefox-latest-ssl&os=win64&lang=tr C:\firefox
İs not recognized as an internal or external command hatası alıyorum.

Son düzenleme:

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
USB ile istediğin uygulamalar işaretli şekilde hazırladığın Ninite kurulumunu at, otomatik yükler.

KS
Shaw4543

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
USB ile istediğin uygulamalar işaretli şekilde hazırladığın Ninite kurulumunu at, otomatik yükler.
Hocam adam modemi söktü goturuyor telefonu bağladım ama görmedi pc driver kuru l değil herlade bir daha deniyeyim

Update dahi yok sistemde.

Arkadaş bu nedir adam videoda tarayıcı kurmuş nasıl kurduğunu göstermemiş çıldıracağım yemin billah bu ne. Telefon şarj oluyor ama pc görmüyor

O nasıl olacak?

Yok hocam hiç elllemedim mint in kurulu olduğu partition'lara

Internet Explorer vardır herhalde sistemin içine iyice gömülü çünkü.
Nasıl açacağız exploreri

Son düzenleme:

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Hocam adam modemi söktü goturuyor telefonu bağladım ama görmedi pc driver kuru l değil herlade bir daha deniyeyim

Update dahi yok sistemde.

Arkadaş bu nedir adam videoda tarayıcı kurmuş nasıl kurduğunu göstermemiş çıldıracağım yemin billah bu ne. Telefon şarj oluyor ama pc görmüyor

O nasıl olacak?

Yok hocam hiç elllemedim mint in kurulu olduğu partition'lara

Nasıl açacağız exploreri
  1. Başlat düğmesine tıklayın
  2. Denetim Masası öğesine tıklayın
  3. Programlar öğesine tıklayın
  4. Windows özelliklerini aç veya kapat öğesine tıklayın.
  5. Yönetici parolası veya onay istenirse parolayı yazın veya onayı verin.
  6. Bir Windows özelliğini açmak için özelliğin yanındaki onay kutusunu işaretleyin. Bir Windows özelliğini kapatmak için onay kutusundan işareti kaldırın. Tamam öğesine tıklayın.
Kaynak dell.com

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube