Driver Booster yanlış sürücüyü kurmuş olabilir mi?

Silicone Android Uygulaması

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
DDU ile sürücüleri kaldırmıştım sonra manuel olarak bir kaç sürücü kurmuştum ama güncel mi değil mi diye bakmak istemiştim ve Driver Booster yükledim sonra taradım 4 tane sürücü buldu güncelledim.

1626194211777.png

Yükledikten sonra her hangi bir hata almadım her şey iyi gidiyordu fakat OBS studio yine bu hatayı vermeye başladı:
1626194334482.png

Hatayı çözdüm fakat Driver Booster yanlış sürücü kurmuş olabilir mi? Eğer kurduysa ne yapmam gerek?

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Hocam baştan kullanmanız hataydı desem. Kendisi yanlış sürücüleri kurma konusunda çok başarılı. O yüzden hata alan çok insan var. :istemez: DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp AMD yada Nvidia'nın sitesinden güncel sürümü indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Sadece ekran kartınız AMD ise WHQL sürümü kurduğunuzdan emin olun.

KS
BozKurt

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
Hocam baştan kullanmanız hataydı desem. Kendisi yanlış sürücüleri kurma konusunda çok başarılı. O yüzden hata alan çok insan var. :istemez: DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp AMD yada Nvidia'nın sitesinden güncel sürümü indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Sadece ekran kartınız AMD ise WHQL sürümü kurduğunuzdan emin olun.
Sürücüleri kaldır Allah aşkına. Driver Booster kullanmayın artık.
DDU kaldırmama izin vermiyor tıklayamıyorum.
1626195556473.png

KS
BozKurt

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
Güvenli moda geçip deneyin.
Hocam galiba hata aldım az önce, tam güvenli moda geçicektim size yazıyordum bilgisayarın çözünürlüğü aniden değişti sonra siyah ekran geldi 1-2 dakika bekletti sonra bilgisayar yeniden açıldı. Ardından radeon software böyle bir bildirim gönderdi:
1626195968098.png

Mesajlar otomatik birleştirildi:

Minidump dosyası:

Son düzenleme:

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Hocam galiba hata aldım az önce, tam güvenli moda geçicektim size yazıyordum bilgisayarın çözünürlüğü aniden değişti sonra siyah ekran geldi 1-2 dakika bekletti sonra bilgisayar yeniden açıldı. Ardından radeon software böyle bir bildirim gönderdi:
39629 numaralı eki görüntüle
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Minidump dosyası:

Dediğim gibi güvenli moda geçip sürücü kaldırın. Maalesef dmp dosyası okuyabilecek bilgiye sahip değilim şu an.

KS
BozKurt

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube