Doğum günün kutlu olsun Brian May

Silicone Android Uygulaması

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
1626714807871.png

Bugün 19 Temmuz. Şüphesiz ki Rock dünyasının krallarından biri olan Queen'in gitaristi Brian May'in doğum günü.

19 Temmuz 1947'de Birleşik Krallık'ın Hampton şehrinde doğan Brian May, grubun bateristi Roger Taylor ve 1991'de aramızdan ayrılan, grubun efsane vokalisti, Freddie Mercury ile 1970'te kurduğu Queen grubu ile Rock dünyasının en iyi gitarislerinden biri oldu.

Bugün 74. yaşını bitirmesine rağmen hala daha ayakta ve gitar kariyerine devam ediyor.

Bana göre en iyi en iyi sololarının bulunduğu I Want It All, Don't Stop Me Now, Hammer To Fall ve bir klasik olan Bohemian Rhapsody parçalarını da bırakmak istiyorum.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
41733 numaralı eki görüntüle

Bugün 19 Temmuz. Şüphesiz ki Rock dünyasının krallarından biri olan Queen'in gitaristi Brian May'in doğum günü.

Grubun bateristi Roger Taylor ve 1991'de aramızdan ayrılan, grubun efsane vokalisti, Freddie Mercury ile 1970'te kurduğu Queen grubu ile Rock dünyasının en iyi gitarislerinden biri oldu.

Bugün 74. yaşını bitirmesine rağmen hala daha ayakta ve gitar kariyerine devam ediyor.

Bana göre en iyi en iyi sololarının bulunduğu I Want It All, Don't Stop Me Now, Hammer To Fall ve bir klasik olan Bohemian Rhapsody parçalarını da bırakmak istiyorum.

Iyi ki doğdun be kral adam
Ulan bunu açmak hiç aklıma gelmemişti
İntikamım acı olacak :evilol:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube