Diskim bozuldu

Silicone Android Uygulaması

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Merhaba. Az önce bilgisayarımdan tık sesi gelmeye başladığını fark ettim. İçini açınca HDD’mden geldiğini anladım. İçinde inanılmaz önemli bilgiler var. Yıllık emeklerim, anılarım yani kısacası her şeyim. Ne yapmam lazım? O ses sadece bir anlıktı. Diski sallayınca ses gelmiyor. Sistem diski hiç görmüyor. Lütfen yardımcı olun.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Restorer Ultimate bir kaç sektörü okudu sanırım. Şans dileyin arkadaşlar.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben tam anlamıyla bir….. Gitip çalışan harddisk’i taramışım. Hiç bir şey olmadı. Gitti disk. Bilen var mı yolunu kurtarmanın? Lütfen.

Ekli dosyalar

• 1A4EAB92-156F-4E6F-84BA-1B408C137293.png
    1A4EAB92-156F-4E6F-84BA-1B408C137293.png
    966,5 KB · Görüntülenme: 54
Son düzenleme:

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
Keşke backup alsaydınız.

Türkiye'de var mı bilmiyorum fakat eğer varsa şu disk restore hizmetlerinden alabilirsiniz eğer içindeki data o kadar önemli ise.

KS
4

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Keşke backup alsaydınız.

Türkiye'de var mı bilmiyorum fakat eğer varsa şu disk restore hizmetlerinden alabilirsiniz eğer içindeki data o kadar önemli ise.
Halihazırda zaten 3 ayda bir backup alıyordum bu ay alamadım yedek disklerde yer kalmadığınan. 3 aylık eski bir backup var :/

Koydum bir kenara diski para geçince tamir ettireceğim.

KS
4

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Diski salladınız mı? Ne? Eğer ses geliyor mu diye salladıysanız çalışan diski bile bozabilirsiniz.
Sallamadım. Normal şekilde bile ses geliyor. Emekliye ayırdım kendisini. Yakında elime güzel miktarlarda para geçecek inşallah. SSD yatırım zamanı geldi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube