Dağıtım Tavsiyesi

Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
358
Ubuntu/Debian tabanli bir sey istemiyorum. systemd kullanmaktan yanayim GNOME kalibi olursa sevinirim. Fedora kullanmaktan yanayim simdilik belki Void'de olabilir ama Void hakkinda cok bilgim yok depo olarak yeterli mi? Void kullanan birisi varsa soylerse sevinirim.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Fedora iyi. İstersen direk Arch kur.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Void güzel. Depo olarak yetersiz densede gayet yeterli bence. Olmazsa kaynakta derlersin.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Solus ve RebornOS ve ArcoLinux'a da bakabilirsin. ArcolinuxB edition güzeldir.

Fedora'da güzeldir.

KS
0
İfade skoru
358
Void güzel. Depo olarak yetersiz densede gayet yeterli bence. Olmazsa kaynakta derlersin.

Solus ve RebornOS ve ArcoLinux'a da bakabilirsin. ArcolinuxB edition güzeldir.

Fedora'da güzeldir.
Dediginiz tum dagitimlari kullandim sanirim Fedora deneyecegim sanal makinede Void denerim begenirsem oyle kurarim sanirsam.

Madara

Silver Sample
İfade skoru
76
Ubuntu/Debian tabanli bir sey istemiyorum. systemd kullanmaktan yanayim GNOME kalibi olursa sevinirim. Fedora kullanmaktan yanayim simdilik belki Void'de olabilir ama Void hakkinda cok bilgim yok depo olarak yeterli mi? Void kullanan birisi varsa soylerse sevinirim.
Arch Linux kullan bence istersen aşağıdaki linke gidip PNM OS'i indirebilirsin :)
www.pnmos.xyz

Dengesiz Kokarca

Gold Sample
İfade skoru
267
Void
Paket Yöneticisi : XBPS
İnit sistem : Runit
Deposu : Bence yeterli ama sizi bilemem.
Memnun muyum : Ben kurarken beni ekstradan(bir sorun çıktı, onunla uğraştım) uğraştırmasına karşın ve Depoya düzenlenen saldırı sonrası çıkan sorunlarla uğraşmış olsam da memnunum. 12 Mayıstan beri Void kullanıyorum.

KS
0
İfade skoru
358
İkiside pek sevilmez. Saf Arch için RebornOS daha iyidir.
Bence saf arch için en iyisi Artix. Arch'a ilk başlayacağım zaman Artix'le başladım ve çoğu Arch tabanlı dağıtımları kullandım Artixten yanayım. Fedora 35 kuracağım yarın tam sürüm çıkıyor sonra Void deneyeceğim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube