CS Warzone nedir?

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Açıkcası steam hesabı açmak istemediğim için internette bunu buldum ve merak ettim açıkcası ve bazı sorularım var?
-Serverler çalışıyor mu, çalışıyorsa hangi serverler?
-Yasal mı
-Asıl siteleri ne
Şimdiden teşekkürler :)

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Cs cemiyetinden çok uzağım da rusların sıkıntısı ne, toksiklik mi hack mi?
Öldüğünde anlamadığın şeyler diyorlar, biz türklere sıkıntısı bu. Türk olarak bize asıl sıkıntı olan kişiler türkler. Yanlış bir şey yaparsan ailevi değerlerine her şeyi diyorlar her oyundaki gibi.

Hack konusunda da Warzone'da HvH sunucuları hariç çok görmedim ama normal CS:GO'da epey var. İndirip indirmemek size kalmış. Tüm skinlerin olması hariç pek bi' olayı yok.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Öldüğünde anlamadığın şeyler diyorlar, biz türklere sıkıntısı bu. Türk olarak bize asıl sıkıntı olan kişiler türkler. Yanlış bir şey yaparsan ailevi değerlerine her şeyi diyorlar her oyundaki gibi.

Hack konusunda da Warzone'da HvH sunucuları hariç çok görmedim ama normal CS:GO'da epey var. İndirip indirmemek size kalmış. Tüm skinlerin olması hariç pek bi' olayı yok.
Olay skin değil, olay launcher kurmamak :D.
Asıl sitesini atabilir misiniz acaba?

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Oyunun şimdiki durumu hakkında pek bilgim yok ama denemek istiyorsanız atayım. Yasal değil büyük ihtimalle, umarım sıkıntı olmaz.
Olay skin değil, olay launcher kurmamak :D.
Asıl sitesini atabilir misiniz acaba?

Burada gelen güncellemeler yazıyor. Site onların 2 sene önce buradan indirdiğimi hatırlıyorum.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
@insanimsi hocam ben kurdum. Oyundaki bütün skinler var. Son güncellemede var. 7laucnher deneyebilirsiniz.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Fena değildir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube