CS:GO için bu sistemlerden hangisi alınmalı?

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
5000

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Hocalarım merhabalar, iyi forumlar. Yakın bir arkadaşıma sistem alacağız, en fazla bütçesi 4800-5000. Üstüne çıkması şu an için zor görünüyor.

Kendisi çok fazla oyun oynayan biri değil, rekabetçi oyunları sever ve özellikle CS: GO bağımlısıdır. Hazır sistem almak durumunda, parça parça toplama şansı ne yazık ki yok.

Bu dört sistemi uygun gördüm:
1- https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-3a-1650/
Anakartı Biostar B450 yapma şansı var. Normalde Biostar kesinlikle önermem ama bütçesi çok sınırda. Onun dışında Game Garaj'ın bu sisteminin videosunu izledik lakin yer yer CS'de FPS 60'a kadar düşüyor, işlemci yüzünden darboğaz bile oluyor. Eledik sayılır.

2- https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3a-k/
İşlemciyi R5 1600AF, anakartı Biostar B450, bellekleri Crucial ve SSD Patriot olacak şekilde yükseltme şansı var.

3- https://www.gamegaraj.com/urun/neo-3a-1050ti/
İşlemciyi R5 1600AF, anakartı Biostar B450 şekilde yükseltme şansımız var lakin arkadaş kasasını pek beğenmedi. Çok istediğini söyleyemem.

4-https://www.teknobiyotik.com/review/product/list/id/31893/
Hiçbir yükseltme yapmadan direkt bu sistemi alma şansı da var, bana içlerinden en mantıklı gelen sistem bu. Lakin Galax anakart nasıldır pek bilgim yok.

Şimdi konuyu arkadaşım ile beraber takipteyiz, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: Moderatör:

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91
Game Garaj'ın fırsat günlerini bekleyin, 30 Ağustos'da çok çok büyük ihtimal indirim olacak. Milli Bayramlarda indirim yapıyorlar, i3 10100F/9100F 1050Tİ/1650 gibi güzel bir kombo çıkarabilirsiniz.

KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
G.garajda fırsatlı günlerde 1650s+10100f veya 1650s+1600AF 6000TL oluyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bütçeyi zorlayıp onu almayı deneyin diyorum. RX560'lara 1050Ti'lara bu devirde para vermeyin.
Hocam ben de söyledim ama çok uzun süre kullanmayacak arkadaş 5000 TL bütçe zar zor oldu yoksa size katılıyorum ama arada 1000 TL gibi fiyat oynuyor.

Game Garaj'ın fırsat günlerini bekleyin, 30 Ağustos'da çok çok büyük ihtimal indirim olacak. Milli Bayramlarda indirim yapıyorlar, i3 10100F/9100F 1050Tİ/1650 gibi güzel bir kombo çıkarabilirsiniz.
Tamamdır hocam bekleyelim o zaman şu an zaten okula dönüş kampanyaları var onlardan başka Bir şey gelir mi ?
Eğer gelmez ise FR3500 sistem alınır mı ?
SSD Kasa PSU falan sistemin güzel kronik sorunlu parça göremiyorum.

Teknobiyotik'tekini daha çok sevdim. M2 SSD de varmış. Ben olsam onu alırdım.
5 gün daha bekleyeceğiz hocam eğer 5000 TL bandında alınacak başka sistem olmaz ise bunu alacak.👍
4000 TL APU sisteme vereceğine 1000 daha koyarak böyle bir sistem almak daha mantıklı geldi geleceğe pek dönük değil ama iş görür mü görür sanırım bunu aldıracağım.

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91
Tamamdır hocam bekleyelim o zaman şu an zaten okula dönüş kampanyaları var onlardan başka Bir şey gelir mi ?
Eğer gelmez ise FR3500 sistem alınır mı ?
SSD Kasa PSU falan sistemin güzel kronik sorunlu parça göremiyorum.
Evet gelir. Eğer gelmezse FR 3500 alınabilir, ama en son ihtimal olarak düşünün.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
En mantıklısı yine Teknobiyotik. Ama onda da soğutucu berbat denebilir. Anakart sorun olmaz. SSD hakkında bir fikrim yok, ama sorun çıkmaz herhalde. Biraz araştır o modeli. Kasa üstte fan desteği bile yok, o yüzden ben tercih etmem. Ama sorun olmaz. İdare eder.

KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
En mantıklısı yine Teknobiyotik. Ama onda da soğutucu berbat denebilir. Anakart sorun olmaz. SSD hakkında bir fikrim yok, ama sorun çıkmaz herhalde. Biraz araştır o modeli. Kasa üstte fan desteği bile yok, o yüzden ben tercih etmem. Ama sorun olmaz. İdare eder.
Araştırdık hocam SSD`de herhangi bir sorun yok iyi bir ürün kasayı ben kendim kullanıyorum hava akışı iyi onda da sorun yok.
Bütçesi artmaz ise bunu alacağız bakalım 3/5 gün içinde herhangi bir kampanya olmaz ise👍

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Araştırdık hocam SSD`de herhangi bir sorun yok iyi bir ürün kasayı ben kendim kullanıyorum hava akışı iyi onda da sorun yok.
Bütçesi artmaz ise bunu alacağız bakalım 3/5 gün içinde herhangi bir kampanya olmaz ise👍
Hocam arkadaşa söyleyin acele etmesin, beklesin. Tek tek kampanyayla dizsin bilgisayarı.

KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Hocam arkadaşa söyleyin acele etmesin, beklesin. Tek tek kampanyayla dizsin bilgisayarı.
Bütün mesajlarını ekran görüntüsünü atıyorum kendisine🙂
Açıkçası onun korkusu ürün bozulursa uğraşmak istemiyorum direkt firma baksın mantığında babası da tek tek almakla uğraşmak istemiyor aslında tek tek alsa zorlayarak GTX1650 sistem toplayabiliriz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube