Clash of Clans açılmıyor

Silicone Android Uygulaması

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Son güncellemelerden sonra oyun açılış ekranında kalıp hata vermeden oyundan atıyor veya oyun açılsa bile bir süre sonra oyundan atıyor. Telefon G3 beat. Telefon düşüklüğünden olduğunu düşünüyorum çünkü aynı sorunu yaşayan birkaç kişi daha var ama çevremde çoğu kişi sıkıntısız girebiliyor. Bir sonraki güncellemede düzelir mi yoksa yeni telefon şart mı?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Çok yüksek ihtimal bellek yetersizliği. Profiler ile kullanımlarınızı atın çökmediği bir zamanda oyuna girerek.

Ek olarak o telefonda SP 400 var. ARMV7 tabanlı ve 32 bit bir SoC. Güncel uygulamaları verimli çalıştırmaması gayet doğal.

KS
üldürülenkedy

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Çok yüksek ihtimal bellek yetersizliği. Profiler ile kullanımlarınızı atın çökmediği bir zamanda oyuna girerek.

Ek olarak o telefonda SP 400 var. ARMV7 tabanlı ve 32 bit bir SoC. Güncel uygulamaları verimli çalıştırmaması gayet doğal.
Oyuna girmeye çalışınca uygulama kapanıyor. Kapanmadan önce yükleme ekranında telefonun boştaki değerlerine yakın. CPU kullanımı %70 civarı RAM kullanımı ise 800 MB görmedi. Şu anki telefon bayağı eski ama bir aralar desire 616 ile bile rahatça giriliyordu. Güncel uygulamaların hiçbirini çalıştırmıyor denecek seviyede ama supercell oyunları haricinde eski oyunlar açılıyor. Son güncelleme sebebiyle diye düşündüm ama sıkıntısız girenler var. Bu arada uygulamayı Monster Legends ile de denedim fakat onun da yükleme ekranındayken kapandı.

EFI Shell

Gold Sample
İfade skoru
763
Oyuna girmeye çalışınca uygulama kapanıyor. Kapanmadan önce yükleme ekranında telefonun boştaki değerlerine yakın. CPU kullanımı %70 civarı RAM kullanımı ise 800 MB görmedi. Şu anki telefon bayağı eski ama bir aralar desire 616 ile bile rahatça giriliyordu. Güncel uygulamaların hiçbirini çalıştırmıyor denecek seviyede ama supercell oyunları haricinde eski oyunlar açılıyor. Son güncelleme sebebiyle diye düşündüm ama sıkıntısız girenler var. Bu arada uygulamayı Monster Legends ile de denedim fakat onun da yükleme ekranındayken kapandı.
Yeni bir telefon alma vakti gelmiş çoktan. Artık bu devirde ARMv7'li SoC'lar, internette dolaşmaya bile yaramıyor.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bellek yetersizliğidir bence de. Ben de G4 Beat kullanıyordum ve değil oyun, instagram vs. Bile işkence gibiydi. Çabuk dolan hafızaları ile hemen sistem şişiyor ve sürekli format istiyor bu cihazlar.

Yine de Supercell'e yazın. Zaten desteklemiyorsa telefon size bildirirler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube