C# ile Discord müzik botu yaptım

Silicone Android Uygulaması

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Hocam zip olarak indirdim ama nasıl kullanacağız?

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Herkese selam. C# ile Discord.NET ve Victoria kütüphanelerini kullanarak (genel hatlarıyla) bir müzik botu geliştirdim ve burada paylaşmak istedim.
İncelemek isteyenler için; https://github.com/Sirius227/Mira
Elinize sağlık. C# uğraştırmadı mı?
Knk birisi müzik komutunu girince internetin çöküyor. Çalıştırmak için PC'de bir şey yüklü olmalı sanırım. Node.js gibi ama C# için olan bişey.

KS
Sirius

Sirius

Bronze Sample
İfade skoru
71
hocam visual studio kurulumu, veya dotnet runtime ve sdk
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Elinize sağlık. C# uğraştırmadı mı?

Knk birisi müzik komutunu girince internetin çöküyor. Çalıştırmak için PC'de bir şey yüklü olmalı sanırım. Node.js gibi ama C# için olan bişey.
kaynak kıtlığı dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım genel olarak.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
kaynak kıtlığı dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım genel olarak.
Bu işte sorun knk. Biz o kadar kaynak ile bile zorlanıyoruz. Eline sağlık. Ben de bir çalıştırmayı deneyeyim.

KS
Sirius

Sirius

Bronze Sample
İfade skoru
71
Bunu nasıl çalıştıracağız tam bir dokümantasyon yapsaydın keşke.
Çalıştırmak için dökümana gerek yokki. sadece dotnet core 3.1 runtime ve sdk kuruyorsunuz Visual Studio yoksa sonra direk dotnet run Program.cs yazıyorsunuz powershell penceresine çalışıyor linkte verdiğim db'yi de program.cs'nin olduğu yere database adlı klasör oluşturup içine atıyorsunuz. İlk çalıştığında hata verecektir config dosyası oluşacak oraya da gerekli bilgileri yazıyorsunuz çalışıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Çalıştırmak için dökümana gerek yokki. sadece dotnet core 3.1 runtime ve sdk kuruyorsunuz Visual Studio yoksa sonra direk dotnet run Program.cs yazıyorsunuz powershell penceresine çalışıyor linkte verdiğim db'yi de program.cs'nin olduğu yere database adlı klasör oluşturup içine atıyorsunuz. İlk çalıştığında hata verecektir config dosyası oluşacak oraya da gerekli bilgileri yazıyorsunuz çalışıyor.
Kaldı ki zaten kodları incelemek isteyenler için paylaştım. Botu denemek isterseniz davet linkini paylaşabilirim yasak değilse.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube