Bycicle Showroom (Fans)

Silicone Android Uygulaması

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
Biraz Bisiklet Showroom yapalım. Öneriler alalım-verelim konuşalım eğlenelim :rockkonseri: :rockkonseri: :rockkonseri:
Bisikletlerinizin Resimlerini Beklerim

Bu benim 3 ay önce aldığım bisikletin İlk hali Markası İsma ----- Modeli Taurus ----- Jant büyüklüğü 29
Bizim en kaliteli üretimli Yerli ve milli bisiklet markamızdı İsma. Fazlaca Modelleri var.
Ama malesef Patentini Alamadılar. Koskoca firma kapandı. Başkanda açılış yapmıştı nedense firmaya yardım edemedi.

10b303fd89c3a9ff76fb42ed6f04441b.jpg

Bisikletin üzerinde Hiç bir aksesuar yoktu. 1-2 hafta sonra İşık, Telefon destekli Çanta, Bisiklet ayağı felan aldım. Daha seleni aşağıda kullanıyordum. Dizlerim ağrımaya başlamıştı.

ccd5e273e3b08b946f0d6b266b604016.jpg

Sonra baktım dizlerim çok ağrıyor, seleni yükselttim ve hızlanmam felan baya iyileşti. Dizimin ağrıları geçti.
İşık sistemimi de komple Yeniledim Powerbank enerjisiyle Zenon led sistem yaptım.

2240fcc31482c15c2e2ae4fdf822002a.jpg

Seleye Kılıf aldım yumuşacık. Ve yolu video kayıt yapmak için telefon tutacağı aldım. Baya işe yarıyorlar.

Bide Işık sistemim Böyle.

HuseyinC

Bronze Sample
İfade skoru
630
Resmini bulamadım. Bisikleti zevk için değil yolculuk için kullanıyorum. Okula, dershaneye, çarşıya neredeyse her yere bisiklet ile giderim.
Kullanırken canım dışında hiçbir şeye dikkat etmem, önüme çıkan her rampadan atlarım. 2 balata, 1 dış lastik değiştirdim, patlağını yaptırdıklarımı sayamıyorum. Bir tek lamba kullanıyorum.
İdare edecek kadar memnunum, değiştirmeyi isterim ama ona ayıracak param yok.
Salcano Hector 2019 26.

KS
_Zaur_

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
Resmini bulamadım. Bisikleti zevk için değil yolculuk için kullanıyorum. Okula, dershaneye, çarşıya neredeyse her yere bisiklet ile giderim.
Kullanırken canım dışında hiçbir şeye dikkat etmem, önüme çıkan her rampadan atlarım. 2 balata, 1 dış lastik değiştirdim, patlağını yaptırdıklarımı sayamıyorum. Bir tek lamba kullanıyorum.
İdare edecek kadar memnunum, değiştirmeyi isterim ama ona ayıracak param yok.
Salcano Hector 2019 26.
Aman dikkatli kullan kardeş.

Bende her gün 30 km yaparım işe gidiş dönüş.
3 ayda 2821 km yapmışım bu güne kadar

HuseyinC

Bronze Sample
İfade skoru
630
Aman dikkatli kullan kardeş.
2 kaza atlattık, bisikletin çamurlukları kırıldı bir de ön teker hafif sol tarafa kaydı. Bizde bir şey çok şükür. Çok hoyrat kullanırım ama bisiklet kullanırken kullandığım dikkat seviyesini derslerde kullansam profesör olurdum. 😅

KS
_Zaur_

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
2 kaza atlattık, bisikletin çamurlukları kırıldı bir de ön teker hafif sol tarafa kaydı. Bizde bir şey çok şükür. Çok hoyrat kullanırım ama bisiklet kullanırken kullandığım dikkat seviyesini derslerde kullansam profesör olurdum. 😅
:evilol: Aman be dikkatli ol.
Bende bugün eve dönerken köpekler kovaladı. Heyecan yapmazdım ama nasıl oldu bilemedim bir anda durup Köpekleri kovalayım derken.
Frenlediğim anda Kaldırıma aştım 😄

Sonra köpeklere Hoyşşşşttt felan yaptım, taşladım öyle peşimi bıraktılar.

Adamlarda bakıyo gülüyo. Keşke benim yerimde olsalar ne yaşadığımı bilseler.

TerabyteForever

Rütbesiz
İfade skoru
395
93-94 model Castello Terminator kullanıcısıyım. Babamın makinesi. Renkli boya olandan. Restore ettim ve mutluyum. 1 senedir yatıyor, işten güçten fırsatım olmadı. Bakım yaptırmalıyım.

KS
_Zaur_

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
Ağa bee sizden de resimler Bekliyorum :vıııınnnğğğ:
Şuanda karanlıkta bi güzelinden çekeyim dedim.

1627494593701.jpg

1627494789001.jpg

Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Usain Sen at bari Bisikletin resimini.
Buradaki arkadaşlar baya Pasif yada Utangaç

Usain

Bronze Sample
İfade skoru
160
Atayım abi bir ara.
Ön farlar aşırı iyi olmuş bu arada güle güle kullan. Dikkatli bin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube