Blue Switch uzun kullanım ve sonuçları

Silicone Android Uygulaması

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
klavye alıcam blue switchin sesini ve hissiyatını çok seviyorum evde hiç denemedim çok fazla ses geliyor diyolar , alt komşuya kadar gider diyen bile vardı doğrumudur bu ses olayı veya alınabilir mi blue switch bi klavye ? :rolleyes:

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
klavye alıcam blue switchin sesini ve hissiyatını çok seviyorum evde hiç denemedim çok fazla ses geliyor diyolar , alt komşuya kadar gider diyen bile vardı doğrumudur bu ses olayı veya alınabilir mi blue switch bi klavye ? :rolleyes:
Oyun oynuyorum ama oyun oynadığım kadar kodlamaylada ilgileniyorum alacağım klaveynin switchlerini çıkarabiliyoruz yedek red switchleri wasdye taksam bi problem olur mu

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
WASD'ye Red takabilirsiniz. Blue'ların sesi alt komşuya gidecek kadar sesli değil, yakın odada alçak sesle duyulur, o kadar. Kulaklık takarsanız sesi hiç gelmiyor neredeyse zaten. Alacağınız klavye nedir?

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Kağıttan bir evde (bkz:lcdp) yaşamıyorsan, klavye sesleri yandaki odalardan bile doğru düzgün duyulmaz, keza evdeki ses düzeyi eğer evde başka bireyler varsa belirli bir ses şiddetinin altına düşmez zaten. Lakin gece geç saatlere kadar hararetli şekilde klavyeyi kullanan biriysen evet o zaman klavyenin dez avantajları ortaya çıkacaktır.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Kulaklık takmıyorken sesi çok fazla rahatsız ediyordu beni. Ses alt komşuya kadar gitmez ama ben olsam red switch veya membran alırdım.
Red çok güzel cidden, kaliteli olanları biraz pahalı ancak yaptığım çoğu şeyde klavyeyi takır tukur kullanmam gerektiğinden (eğer sizin kullanımınız da böyleyse) Red’in farkını görmemek imkansız,

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Blue switchli Motospeed CK 107 kullanmıştım zamanında. İlk aylarda aşırı hoşuna gidiyor çıkan ses. Sesi daha iyi duymak için kulaklık bile kullanmamıştım bir zamanlar. 6-7 ay sonra o ses seni doyuruyor ve rahatsız etmeye başlıyor. Özellikle geceleri ciddi ciddi kulağın ağrıyor. Önermem açıkçası.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Blue switchli Motospeed CK 107 kullanmıştım zamanında. İlk aylarda aşırı hoşuna gidiyor çıkan ses. Sesi daha iyi duymak için kulaklık bile kullanmamıştım bir zamanlar. 6-7 ay sonra o ses seni doyuruyor ve rahatsız etmeye başlıyor. Özellikle geceleri ciddi ciddi kulağın ağrıyor. Önermem açıkçası.
motospeed markasını önermeyen çok kişi var siz bi sorun yaşadınız mı ??

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
motospeed markasını önermeyen çok kişi var siz bi sorun yaşadınız mı ??
Tuş basmama sorunu yaşamıştım bir tek. Çok kullandığım tuşlar W H S falan ya hiç basmıyor ya da çift basıyordu. Switcj aralarına toz girdiğinden midir yoksa kalitesizliğinden midir neden basmadığını halen daha bilmiyorum. Ama yuvalara kolonya damlatarak çözmüştüm sorunu.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube