Bilgisayarımdaki oyunlar 15 20 dakika sonra kapanıyor

Silicone Android Uygulaması

ShitE

Bronze Sample
İfade skoru
23
2 hafta önce PC Hocası'nın GG6 sistemini aldım 2 gün sonra oyunlardan atmaya başladığını gördüm R5 4500 var çoğu kişi darboğaz için ya ucu ucuna kurtarır yada yapmaz dedi ben de Gaming.gen.tr'ye ulaştım format at dediler attım olmadı sonrasında bilgisayarı onlara göndermemi söylediler bilgisayarı pakete koyarken arkadaki power tuşunun off'da olduğunu gördüm sebebi bu olabilir mi? Bu arada Şikayetvar'a baktım bir iki arkadaşta aynı sorunu yaşıyordu forumlarda aynı sistem olanlar hiçbir sorun olmadiğını belirtmiş acil cevap verirseniz sevinirim kargoya vereceğim.

diyezuurca

Rütbesiz
İfade skoru
37
Başlıkta bahsettiğinize göre Oyunlar 15-20 Dakika sonrasında kendini kapatıyor. Bu OS İle alakalı bir sorun. Eğer Windows 11 kullanıyorsanız Şimdilik 10 da kalın. Eğer Linux kullanıyorsanız Linux Mint Cinnamon önerimdir.
Eğer oyun değil de sistem kapanıyorsa, Sorun hangi donanım parçalarında olabilir sırasıyla yazacağım.
1- En büyük şüpheli Powersupply. Zaten FSP'nin çok iyi bir firma olduğunu düşünüyor değilim.
2- Anakart. Anakart üreticinizde sorun yok. Üründe aynı şekilde. Ancak her ürün aynı kalite standartlarında üretilemiyor. Belki de hatalı üründür.
Garanti kapsamıyla yapabileceklerinize göz atmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube