Bilgisayarım açılmıyor.

Silicone Android Uygulaması

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Arkadaşlar merhaba.

Dün gece kardeşim pc yi kapatmaya çalışırken donmuş. Pcyi kapatmak için gücü direkt kesmiş.

Bugün açmaya çalışıyorum pc yi, tüm fanlar çalışıyor kulaklığa klavyeye güç gidiyor fakat siyah ekran. Rami çıkar tak yaptım. Ekran kartsız apu olarak çalıştırmayı denedim fakat nafile. Ayriyeten normal bir pcyi power tuşundan kapatmak için basılı tutmak gerekiyor ama şuan power tuşuna bastığım gibi güç kesiliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Arkadaşlar merhaba.

Dün gece kardeşim pc yi kapatmaya çalışırken donmuş. Pcyi kapatmak için gücü direkt kesmiş.

Bugün açmaya çalışıyorum pc yi, tüm fanlar çalışıyor kulaklığa klavyeye güç gidiyor fakat siyah ekran. Rami çıkar tak yaptım. Ekran kartsız apu olarak çalıştırmayı denedim fakat nafile. Ayriyeten normal bir pcyi power tuşundan kapatmak için basılı tutmak gerekiyor ama şuan power tuşuna bastığım gibi güç kesiliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Fiş çek ve biraz bekle, sonra geri yakıp dene. Eğer olmuyorsa fiş çekiliyken BİOS pilini çıkar, biraz bekle geri tak.

KS
KeReamnNN

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Fiş çek ve biraz bekle, sonra geri yakıp dene. Eğer olmuyorsa fiş çekiliyken BİOS pilini çıkar, biraz bekle geri tak.
Bios pili ne pek bilgim yokta.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Fişten çek. 20 kere falan güç düğmesine bas sonra tekrar dene.

RAM'in uçlarını silgi ile sildiniz mi? Oksitlenme yapma olayı var RAM'lerde. Ben zamanında böyle çözmüştüm.
İkisinide denedim ama sonuç değişmedi.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
PSU düğmesinden 1 ve 0 noktalarına çok kes basarak deneyin. Bios pilini çıkartıp,geri takın. Depolama aygıtını çıkartıp temizledikten sonra güç bağlantılarını yapıp yeniden deneyin, aynı sıkıntı devam ederse başka bir depolama aygıtı ile deneyin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube