Bilgisayar bir anda dondu

Silicone Android Uygulaması

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Her şey normaldi sonra bir anda klavye mouse çalışmadı. Kulaklıktan tiz bir ses geldi ve ekran dondu. Bilgisayarın açma kapama tuşuna basılı tuttum kapandı. Şimdi de açtım. Her şey normal. Olay görüntüleyicisi boş. Ne olduğu hakkında fikri olan var mı?

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
O seferden sonra siyah ekranda olan toplar daha uzun süre döndü. Sonra windows açılınca hata falan yazıyordu. Şu an kapattım. Format atacağım galiba. SSD'nin Smart verilerinde bir sorun yok.

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
@i5 10400F diskte sıkıntı varsa low level format işe yarayabiliyor.
Windows'un kurulu olduğu diskte bir sorun yok. Ona eminim. 2. Olan sefer biraz garipti. Dondu sonra görüntü gitti. Sonra geri geldi. Ve kapattım. Yakın zamanda ekran kartı sürücüsunu guncellemekten başka bir şey yapmadım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben de dün 2 kere mavi ekran yedim. İkinciden sonra yiyiş o yiyiş..:D Windows çöktü.

Sistemde başka bir disk var mı? Bazenleri yedek olarak kullanılan ihtiyar diskler sorunun nedeni olabiliyor.
Fazladan 1 tane HDD var hocam. En son Bad Sectoru yoktu.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Windows'un kurulu olduğu diskte bir sorun yok. Ona eminim. 2. Olan sefer biraz garipti. Dondu sonra görüntü gitti. Sonra geri geldi. Ve kapattım. Yakın zamanda ekran kartı sürücüsunu guncellemekten başka bir şey yapmadım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Fazladan 1 tane HDD var hocam. En son Bad Sectoru yoktu.
Ekran kartın nedir?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube