Big Sur Uyumlu Wi-Fi Kartı Önerisi

Silicone Android Uygulaması

haciosman

Silver Sample
İfade skoru
130
Herkese merhaba,
Cihazımın orijinal Wi-Fi kartı Hackintosh desteklemediği için Wi-Fi kartını değiştirmeye karar verdim. Bulduğum Wi-Fi kartı acaba cihazım ve Big Sur için uyumlu mudur?
Teşekkürler.

Marka: Dell Inspiron 3581.
Sistem özelliklerim ise şöyle:

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Zaten elinizdeki adaptör kaliteli. Bence Wi-Fi kartı almaya gerek yok. Ama alacağım diyorsanız sizin bileceğiniz iş.

KS
haciosman

haciosman

Silver Sample
İfade skoru
130
AC 3160 normalde uyumlu ama satıcı hakkında bilgim yok.

Bütçeniz?
200 tl ye kadar bütcem var hocam 3160 arkadaşımda var onda çalışıyor acaba benim cihazda destekliyormu anakartsal sıkıntı yaşamamak için diye düşündüm.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Zaten elinizdeki adaptör kaliteli. Bence Wi-Fi kartı almaya gerek yok. Ama alacağım diyorsanız sizin bileceğiniz iş.
Masa üstü bilgisayarımda kablodan kurtulmak için düşünmüştüm hocam malum ailem kablo dolanıyor ortalıkta diye söyleniyorda :)

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
200 tl ye kadar bütcem var hocam 3160 arkadaşımda var onda çalışıyor acaba benim cihazda destekliyormu anakartsal sıkıntı yaşamamak için diye düşündüm.
AC 3160 bir Mini PCI-E kart yani laptopunuzda M.2’ye benzer bir giriş olması lazım, mevcut Wi-Fi kartınız Mini PCI-E bir kartsa onun yuvasına takabilirsiniz.

KS
haciosman

haciosman

Silver Sample
İfade skoru
130
AC 3160 normalde uyumlu ama satıcı hakkında bilgim yok.

Bütçeniz?
Hocam satıcı ile görüştüm wifi kartı yuvası uyumlu olsa bile her dell pc kabul etmeyebilir diyor doğrumudur acaba ?

AC 3160 bir Mini PCI-E kart yani laptopunuzda M.2’ye benzer bir giriş olması lazım, mevcut Wi-Fi kartınız Mini PCI-E bir kartsa onun yuvasına takabilirsiniz.
Yuva hem mini pcı-e hem mini olmayan wifi kartı olacak şekilde tasarlanmış hocam.

Anakartım ile uyumlumudur hocam ? Ona göre alacağımda 2 adet kalmış.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube