Ben 10'in iğrenç reboot'u

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Abi, bu nece rezil ve zorlama bir şeydir? Hangi akla hizmet böyle bir şey çıkardınız?

1624093905006.png

Çizimler zorlama, hikaye zorlama. Karakterlerin davranışları ayrı zorlama.

Eski Ben 10 gerçekten ciddi bir hikayeye sahipti. Bazı yerlerde gerçekten korkunç karakterlere sahipti.

Yenisindeki olaylar o kadar sıkıcı ve basit şeyler ki. Aynıları olsa bile o ciddiyeti ve korkunçluğu yok etmişler.

Keşke Ben 10 Omniverse'den devam etselerdi.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Alien Force güzeldi. Bunu berbat yaptılar.

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Abi, bu nece rezil ve zorlama bir şeydir? Hangi akla hizmet böyle bir şey çıkardınız?

30080 numaralı eki görüntüle

Eski Ben 10 gerçekten ciddi bir hikayeye sahipti. Bazı yerlerde gerçekten korkunç karakterlere sahipti.

Yenisindeki olaylar o kadar sıkıcı ve basit şeyler ki. Aynıları olsa bile o ciddiyeti ve korkunçluğu yok etmişler.

1624094067835.png

🥲.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Ben de hiç sevmiyorum. Orijinal seri ne güzeldi. Ben 10, Ben 10 Alien Force, Ben 10 Ultimate Alien, Ben 10 Omniverse. Bazen ciddi ve genelde de eğlenceliydi. Hikayesi de gerçekten çok güzeldi. Uzun bir seriydi çünkü. Ama maalesef seriyi devam ettirmeyip yeniden başladılar. Bunu biraz da tv izleyenlerin yaşına bağlıyorum. Fark ettiyseniz televizyondaki çoğu seri iyice çocuklaştı. Ben 10 de bundan nasibini aldı.
Keşke dediğiniz gibi Omniverse'den sonra seri devam etseydi. Çok seviyordum.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Hâlâ oynanıyor mu?

Son düzenleme: Moderatör:

695

Bronze Sample
İfade skoru
205
Eba canavarı oynatır mı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Mobilde oynanıyor mu?

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Hayır yani, şu Elmas Kafa'yı gülümseten ekip bu güzelim çizgi filme daha neler yapmaz.

Geçen şu yeni bölümlerden birini izledim, gerçekten kötüydü. Eskiden olduğu kadar keyif alamadım. Bayağı garipleştirmişler.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219

30080 numaralı eki görüntüle

Lan bune gözüm kanadı iğrendim. Nerde o ilk seri her şeyin icine ettikleri gibi bunun da ettiler.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Ben 10 bir çok seri yaptı ama yaş olarak çok hızlı büyüdü. Yani ne yapsınlar 30 yaşında ki benin hikayesini yapamazlar alternatif Ben'ler bir fikir ama uzun süreli değil. Hem bu yapımcı biraz paragöz zamanında omniverse izlerken demişti ki:
Evrenin değişmesi benzeri şeylerin olmasının nedeni celestial sapiensler adamlar paramız bitti çizimleri değiştirdik diyemiyorlar.
Ben çok hızlı büyüdü bence yeni serilerde daha yavaş büyütüp ekmeğini yiyecekler.
Ve Ben10 yapımcısı bu serinin yeni nesille Ben10'un tanışmasını istedikleri için yaptık demişti.
Neyse hayırlısı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube