Rehber Başlangıç için uygun dağıtımlar

Silicone Android Uygulaması

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Merhaba, bugün ilk kez linux kullanacak kişiler için dağıtımlar önereceğim.

1.Linux Mint
İlk kez linux kullanacağım hangi dağıtımı önerirsiniz konularında bolca görmüşsünüzdür. Baslangiç için uygun bir dağıtım.
2.Mx Linux
Baslangiç için bana göre gayet uygun bir dağıtım.
3.Zorin OS
Bu da aynı şekilde başlangıç için gayet uygun bir dağıtım. Default gelen dark teması bile tatlı.
4.Pop OS
İlk kez başlayacaksınız kesinlikle şans verebilirsiniz.
Benim önerilerim bunlar. Eksik gördüğünüz bir kısım varsa belirtin, veya önereceğiniz bir dağıtım varsa yazabilirsiniz.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Merhaba, bugün ilk kez linux kullanacak kişiler için dağıtımlar önereceğim.

1.Linux Mint
İlk kez linux kullanacağım hangi dağıtımı önerirsiniz konularında bolca görmüşsünüzdür. Baslangiç için uygun bir dağıtım.
2.Mx Linux
Baslangiç için bana göre gayet uygun bir dağıtım.
3.Zorin OS
Bu da aynı şekilde başlangıç için gayet uygun bir dağıtım. Default gelen dark teması bile tatlı.
4.Pop OS
İlk kez başlayacaksınız kesinlikle şans verebilirsiniz.
Benim önerilerim bunlar. Eksik gördüğünüz bir kısım varsa belirtin, veya önereceğiniz bir dağıtım varsa yazabilirsiniz.
Keşke daha detaylı olsaydı mesela Pop OS’un Nvidia kartlar için özel versiyonu olduğunu.

KS
Shaw4543

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Keşke daha detaylı olsaydı mesela Pop OS’un Nvidia kartlar için özel versiyonu olduğunu.
Ben bu konuyu herhangi bir dağıtım hakkında bilgi vermek için açmadım. Sadece başlangıç için uygun dağıtımları belirttim, yinede teşekkürler

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Ben bu konuyu herhangi bir dağıtım hakkında bilgi vermek için açmadım. Sadece başlangıç için uygun dağıtımları belirttim, yinede teşekkürler
Neden son kullanıcıya uygun olduğunuda belirtseydiniz bence, önerdiğiniz dağıtımlarda ezber dağıtımlar

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube