Basit bir hikaye anlatın.

Silicone Android Uygulaması

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Bir adam varmış, vurmuşlar nehire düşmüş.

Son düzenleme:

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Bir adam varmış. Ucuza ev almış. Ancak ev lanetliymiş ve ilk gece çamaşır makinesi çalışmış. Sonrasında komşusu zamanında o evde palu ailesinin yaşadığını ve kadının eşini ve çocuklarını 90 derece pamuklularla yıkadığını söylemiş. Bunu öğrenen ev sahibi şaşkınlığını gizleyemeyip "Çektiler mi?" diye komşusuna soru sormuş ve komşusundan azarı yemiş.

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben Tayyu ampülün ohal değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir siyasiydim. Ama, sihirli bir oy pusulası kullanan, ahm*k bir belediye başkanı adaylığa çıkıp bana karşı koymaya çalıştı. Son damga vurulmadan önce, silivride bir kapı açtım. Ve onu deföcü gazetecilerin hakim olduğu L tipi cezaevine yolladım. Ve şimdi o ahm*k beylikdüzüne dönmenin ve geleceğin kendi olan Tayyu'yu mahvetmenin yollarını arıyor.

Son düzenleme:

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
@Airlemur89765,ben, ve Y arkadaşım genelde öğlen okuldan eve yemek yemeğe gider sonra geri dönerdik, bir gün Y arkadaşım evde torpil olduğunu söyledi, onları patlatmak için dışarı çıktık. Bir torpil bir de büyük füze vardı biz füzeden korkup torpili sarı otlarla dolu olan arsaya attık ve arsa bir anda yanmaya başladı ilk önce ayakla ezerek söndürebilirdik ama biz korktuk ezmedik arsa alev alev yanıyordu annem ve arkadışımın annesi itfaiyeyi aradı itfaiye gelirken biz öğle arasının son dakikalarında okula geldik o sırada siren sesi geldi tüm okul oraya bakıyor acaba ne oldu diyorlar tabii küçüklüğünde gafletiyle (doğru tabir mi bilmiyorum) biz "biz yaptık" dedik ama öyle böyle hava atma yok herkese anlatıyoruz mükemmel olaydı.

McCoy

Bronze Sample
İfade skoru
227
Bir adam şaka yapmak istiyormuş. Hemen işe koyulmuş ve 1 kovaya suyu doldurmuş. Ardından kapıyı hafifçe aralamış ve kapının üstüne bu kovayı koymuş. Böylece kapıyı açan kişinin üstüne su dökülecekti.
Sonra pompalı tüfeğini doldurmuş, önce annesini sonra babasını vurmuş. Sonra polisi aramış ve gelmesini beklemiş. polisler gelince kapıyı kapıyı açmışlar ve su üzerlerine dökülmüş. Polislerin yüzündeki ifade o kadar destansı olmuş ki adam o ifadenin hayatındaki en iyi an olması için pompalı tüfek ile kendini vurmuş.
(olay gerçektir, olayın videosu aşağıda. korkanlar açmasın)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube