balenaEtcher Pro tanıtıldı

Silicone Android Uygulaması
balenaEtcher Pro bir üyelik falan değil bu arada. Bir cihaz. Üstünde birçok cihaz için bir çok port var ama bizim işimize yarayacak olan USB'lerden 16 adet var. Ama genişletici tarzı bir aksesuarları var ve 160 adete kadar çıkabiliyor. Temel amacı da aynı yazılımın yaptığı gibi USB ve diğer cihazlara bir şeyler yazdırmak. Ama biraz şatafatlı bir şekilde. Ve 200 MB/s'ye kadar hız sunuyor.

Alır mıydınız?

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bence daha çok küçük işletmelerin sistemleri için yapılmış gibi. Mesela FreeDos dizüstü sattın yanında yollarsın hediye niyetine ya da Windows 11 kurulum bellekleri yazarsın. Bunun dışında aklıma kullanım alanı gelmedi.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Seri şekilde format flaşı yapmam gerekseydi düşünürdüm ama o haliyle de bana mantıksız geliyor.
USB çoklayıcı neden icat edildi :D

KS
mutlu pide

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Seri şekilde format flaşı yapmam gerekseydi düşünürdüm ama o haliyle de bana mantıksız geliyor.
USB çoklayıcı neden icat edildi :D
USB çoklayıcıyla yavaş olabilir galiba. Ayrıca bu 160'a kadar destekliyormuş. 160'lık USB çoklayıcı olduğunu da sanmıyorum.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
USB çoklayıcıyla yavaş olabilir galiba. Ayrıca bu 160'a kadar destekliyormuş. 160'lık USB çoklayıcı olduğunu da sanmıyorum.
O kadarına ihtiyacım olsa alırım. Ama bu cihazı firmalar dışı alacak yer bilmiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube