Aygıt Yöneticisine AMD Ekran Kartı Gözükmüyor

Silicone Android Uygulaması

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Kısa bir özet geçeyim, kartım zaten driver sorunlu bir kart ama ddu ile silip yükleyince düzeliyordu.
Bu sefer ise ne dxdiag da ne de aygıt yöneticisine kart gözükmez oldu, oyunlarda da devreye girmiyor.
Şu an günlük ortalama 38-40 derece olan bir yerdeyim sadece arkadaşlarla cr(minecraft) oynuyorum sizce yanma ihtimali var mı (soğutucu var)?
İnternete yazınca çıkan
işlemi atmayın denedim hala olmadı. Kartta fiziksel mi yoksa donanımsal mı bir sorun var?
Kart: hd7670m

Son düzenleme:

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
BIOS'ta ekran kartım ile ilgili herhangi bir şey göremedim. (eski BIOS'lardan)
Bilmiyorum o zaman.

Zamanında benim arkadaşta da böyle gözükmüyordu hiç driver kurulamıyordu her zaman doğruyu kuruyorduk bilgisayar çöküyordu maalesef ve sonra bilgisayarcıya götürdüğümüzde yandığını öğrenmiştik, aynı durum olabilir belki ama direkt yanmış gibi de davranma yani başka şeyler de olabilir.

Son düzenleme: Moderatör:
KS
M

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Bilmiyorum o zaman.

Zamanında benim arkadaşta da böyle gözükmüyordu hiç driver kurulamıyordu her zaman doğruyu kuruyorduk bilgisayar çöküyordu maalesef ve sonra bilgisayarcıya götürdüğümüzde yandığını öğrenmiştik, aynı durum olabilir belki ama direkt yanmış gibi de davranma yani başka şeyler de olabilir.
Yanmış olma olasılığı bana da yüksek geliyor 🥲😕

Son düzenleme: Moderatör:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube