Atatürk: "Tüm ümidim gençliktedir"

Silicone Android Uygulaması

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Sayemde videoyu sildi. Adliyede görüşürüz gibi şeyler yazdım. Bütün videolarına bunu atacağım.

Adliyede görüşürüz canım benim. Yorumlarda gördüğüm bütün taklitçilerin ekran görüntüsünü aldım. Delil olarak adliyede sunacağım. Ayyıldız Tim'in taklidini yapmak Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı yapılmış bir suçtur. Bütün videolarını şimdi ekran görüntüsü olarak kaydettim, bunları delil olarak kullanacağım. Ettiğiniz küfürler için de şikayetten bulunacağım. Trakya Üniversitesi 4. sınıf Hukuk öğrencisiyim, babam da avukat. Taklit yapmak suçtur, konu Ayyıldız Tim olunca. 6769 sayıl Yasanın 30. maddesinde ise marka hakkına tecavüze ilişkin cezai hükümler düzenlenmiş, “Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve yirmi bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir.

Tırnak bir açılıyor, tam açılıyor. Kapanışı nerede diye aradı gözlerim. Bizim mesleğin sıkıntıları işte :s

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Tırnak bir açılıyor, tam açılıyor. Kapanışı nerede diye aradı gözlerim. Bizim mesleğin sıkıntıları işte :s
Sağdan soldan kopyalayıp yapıştırdım be hocam. :D Siz yapsanız saniyesinde kanalı kapatırdı herhalde.

Tırnağı düzelttim, gözler kanamasın.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Sayemde videoyu sildi. Adliyede görüşürüz gibi şeyler yazdım. Bütün videolarına bunu atacağım.

Adliyede görüşürüz canım benim. Yorumlarda gördüğüm bütün taklitçilerin ekran görüntüsünü aldım. Delil olarak adliyede sunacağım. Ayyıldız Tim'in taklidini yapmak Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı yapılmış bir suçtur. Bütün videolarını şimdi ekran görüntüsü olarak kaydettim, bunları delil olarak kullanacağım. Ettiğiniz küfürler için de şikayetten bulunacağım. Trakya Üniversitesi 4. sınıf Hukuk öğrencisiyim, babam da avukat. Taklit yapmak suçtur, konu Ayyıldız Tim olunca. 6769 sayıl Yasanın 30. maddesinde ise marka hakkına tecavüze ilişkin cezai hükümler düzenlenmiş, “Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve yirmi bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir."
" Adliyede görüşürüz canım benim. " ???
Mesajlar otomatik birleştirildi:

IMG_20210410_005828.jpg

Hahaahahahha. @can031 sana hikaye diyor ?.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430

TRG-Onur

Silver Sample
İfade skoru
202
Galiba gençlik olarak sadece 2000 den sonra doğan nesil var

Arda_Animations

Silver Sample
İfade skoru
336
Puhahahaha. Cidden bir çocuğun eline telefon verirseniz olacağı bu. Bizzat sesli konuştum. 9 yaşından bile küçükler. "Krşm ayyıldız timden geldik. Evini basıcaz. IP adresini alıcaz krşm. Kaç lahmacun istersin qwwqe"

KS
Akif

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Puhahahaha. Cidden bir çocuğun eline telefon verirseniz olacağı bu. Bizzat sesli konuştum. 9 yaşından bile küçükler. "Krşm ayyıldız timden geldik. Evini basıcaz. IP adresini alıcaz krşm. Kaç lahmacun istersin qwwqe"
Ama harika eğlendik yav.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube