Asus Yorum Kampanyası

Silicone Android Uygulaması

Crest

Gold Sample
İfade skoru
24
Kullanmayan veya bilmeyen var mı bilmiyorum. Ben hiçbir yerde reklamını da göremediğim için bilmeyen varsa diye yazayım dedim. Konuyu doğru yere açtım mı emin değilim.

Kampanya linki:

Aldığınız ürünler kampanyaya dahilse yaptığınız inceleme için 100 TL veya 20 Dolar Gamesplanet kodu veriyor.

Kampanyaya dahil olan platformlar:
  • Amazon
  • Gameekstra
  • Hepsiburada
  • Incehesap
  • Inventus
  • Itopya
  • Mediamarkt
  • Sanalmarketim
  • Sinerji
  • Teknosa
  • Vatan
  • QP Bilişim
İnceleme kuralları:
  • İnceleme beş cümleden uzun olmalıdır.
  • İncelemede ürünün tanımı olmalı ve kullanım deneyiminden bahsedilmelidir.
  • İnceleme anlaşılır bir şekilde yazılmış olmalı ve ilgilenen müşteriler için yararlı olmalıdır.
Öncelikle sizden belirtilen platformlardan birinde aldığınız ürünü kurallara uygun şekilde incelemenizi sonrasında seri numaranızla beraber yorum yaptığınız platformun adı, yorum yaptığınız yerin linki, yorum yaptığınız tarihi, yorum yaptığınız adı ve hangi ödülü seçtiğinizi soruyor. Ben 20 dolar seçtim o yüzden para ödülüne çok hakim değilim. Hepsiburada'da yorum yapmıştım yorumum 3 günde onaylandı. Link olarak ürün yorumlarını tarihe göre sıralanmış halinin linkini attım.

20 dolar kodu seçtiğinizde mailinize kod geliyor. Ben 28 Nisan'da başvuru yapmıştım. 6 Mayısta onaylandı ve mailime kod geldi. Nasıl kullanacağınız mailde yazıyor.

Para ödülünde ise sizden IBAN ve BIC kodu istiyor. BIC kodu bankaya ait Banka Tanımlama Kodu olarak geçiyor, bir bilgi verilmemiş ASUS'un sitesinde.

İndirim bekleyebilirsiniz. Örneğin benim başvurduğum hafta PES 21 9 dolardı bu hafta Battlefield 1 10 dolar.

JDJS

Silver Sample
İfade skoru
350
Pugio II'im gelince yaparım bir inceleme :uuuhawlidans:
Bu arada yalnızca Gamesplanet'ten mi alabiliyoruz parayı?

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
ApRa reisin incelemesi çalınmıştı. Açgözlülüğe bak be. Tamam ben de beleş mal severim ama bu yapılan hırsızlık.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube