Arama Motoru Tavsiyesi

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Farklı bir şeyler arıyorum, şu anda Ecosia kullanıyorum.
Gizliliğin içinden geçmeyecek her şeye açığım.

Searx projesi hakkında ise bazı şüphelerim var, elin serverine bağlanma fikri hoşuma gitmiyor, bunun risklerini ya da risksizliğini de açıklarsanız sevinirim.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
DuckDuckGo.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Duckduckgo istediğim sonuçları veriyor bende kullanıyorum eskiden vermiyordu ama şuan beğeniyorum tekrar şans verebilirsiniz.
O beş sene önceki hali harbi çöptü, utanmasa arama yerine duckduckgo yazsak google gösterecekti :kekw:

Searx bilgisi olan var mı. @Kreato gitmeyeydi iyiydi.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
O beş sene önceki hali harbi çöptü, utanmasa arama yerine duckduckgo yazsak google gösterecekti :kekw:

Searx bilgisi olan var mı. @Kreato gitmeyeydi iyiydi.
DDG güzel, günlük hayatta kullanıyorum. Searx için ise kendi bilgisayarınızda bile hostlayabilirsiniz "gizliliğin içinden geçmek" istiyorsanız. Searx.be vs. kullanmıştım ancak çok kısa sürmüştü.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
DDG güzel, günlük hayatta kullanıyorum. Searx için ise kendi bilgisayarınızda bile hostlayabilirsiniz "gizliliğin içinden geçmek" istiyorsanız. Searx.be vs. kullanmıştım ancak çok kısa sürmüştü.
Gizliliğin içinden geçmek derken gizliliğin içine etmek anlamında kullanmıştım :D.

Mirrorlar konusunda bazı sorularım var aslında, başkasının sunucusuna bağlanıp verilerimizi oradan akıtmak riskli olmuyor mu?

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Gizliliğin içinden geçmek derken gizliliğin içine etmek anlamında kullanmıştım :D.

Mirrorlar konusunda bazı sorularım var aslında, başkasının sunucusuna bağlanıp verilerimizi oradan akıtmak riskli olmuyor mu?
100 kişi aynı anda kullanınca daha güvenli bile oluyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube