Araç önerisi

Hangisi

• Megane Hatchback

Oy: 4 19,0%
  • Civic

Oy: 6 28,6%
  • 308

Oy: 1 4,8%
  • Jetta

Oy: 1 4,8%
  • Golf

Oy: 9 42,9%

• Toplam oy
    21
Silicone Android Uygulaması
KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
@Doğu'kan @GFYT @fryzen bu modeller dışında çok şaşırdığım bir olay oldu. BMW kasalara baktım ve 2013 kasa 2017 gibi duruyor. Bu yüzden her ne kadar bütçeyi aşsa bile hem "BMW" olduğu için hem de babamın sürmek istediği bir marka olduğu için aldım ama buradakilerden hangisi bize uygun;

Bir de SUV olarak bunu buldum;

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
@Doğu'kan @GFYT @fryzen bu modeller dışında çok şaşırdığım bir olay oldu. BMW kasalara baktım ve 2013 kasa 2017 gibi duruyor. Bu yüzden her ne kadar bütçeyi aşsa bile hem "BMW" olduğu için hem de babamın sürmek istediği bir marka olduğu için aldım ama buradakilerden hangisi bize uygun;

Bir de SUV olarak bunu buldum;
1.2 araç yüksek hızlarda çok yakar, motor hacmi küçük.

şöyle bir söz var, bmw'nin ilk sahibi bmw'ye, ikinci sahibine ise bmw biner diye.

Ülkemizde 3 serisini ''apaçi'' olarak adlandırdığımız grup biniyor, yanlıyor gazlıyor arabanın içini dışına çıkarıyor. Yağ sıcaklaşmadan 200-220 yapıyorlar, lastikleri yakık jantlara, egzozu patlatıp arabaya ve marş dinamosuna zarar veriyorlar.

Bmw alacaksanız temizinden 50-55 yaşındaki amcalardan almaya çalışın, yoksa almayın.

250 civarına çıkılıyorsa dediğim gibi 16-17 model superb 150hp bakın.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

3.16i ve 3.20i PSA grubundan çıkma motorları var, BMW'nin değil haberiniz olsun.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

şöyle bir söz var, bmw'nin ilk sahibi bmw'ye, ikinci sahibine ise bmw biner diye.

Ülkemizde 3 serisini ''apaçi'' olarak adlandırdığımız grup biniyor, yanlıyor gazlıyor arabanın içini dışına çıkarıyor. Yağ sıcaklaşmadan 200-220 yapıyorlar, lastikleri yakık jantlara, egzozu patlatıp arabaya ve marş dinamosuna zarar veriyorlar.

Bmw alacaksanız temizinden 50-55 yaşındaki amcalardan almaya çalışın, yoksa almayın.

Hocam zaten o "apaçi" denilen kısım ayrılıyor. Buna dikkat edeceğiz. 5 serisi çok pahalı, 1 serisi de güçsüz. SuperB gerçekten beğendiğim bir model. Tiguan vardı ama ben VW'ye soğuğum biraz açıkçası. Bi' hayli over-priced.

3.16i ve 3.20i PSA grubundan çıkma motorları var, BMW'nin değil haberiniz olsun.
Aslında hedefim 250K değil, gizli silah olan pazarlığı kullanacağım. Umarım acil satması gereken biri gelir de iyi indirim alırız. Yoksa 1 serisi hariç elveda BMW.

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
3 serisi 2. elde en son alınacak araç Keko arabası oldu o. 250'ye çıkmışsın gördüğüm kadarıyla. 245 idi hatta
Superb bakabilirsin. 3 serisinden koşarak uzaklaş

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
3 serisi 2. elde en son alınacak araç Keko arabası oldu o. 250'ye çıkmışsın gördüğüm kadarıyla. 245 idi hatta
Superb bakabilirsin. 3 serisinden koşarak uzaklaş
O kadar mı şey yani. @GFYT hocamın dediği gibi 35-40 yaşında adamdan alsak?
Bu kadar ısrar etmemin sebebi babamın BMW'nin hayalindeki araba olması.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hocam zaten o "apaçi" denilen kısım ayrılıyor. Buna dikkat edeceğiz. 5 serisi çok pahalı, 1 serisi de güçsüz. SuperB gerçekten beğendiğim bir model. Tiguan vardı ama ben VW'ye soğuğum biraz açıkçası. Bi' hayli over-priced.

Aslında hedefim 250K değil, gizli silah olan pazarlığı kullanacağım. Umarım acil satması gereken biri gelir de iyi indirim alırız. Yoksa 1 serisi hariç elveda BMW.
3 serisini düşük bütçeye tavsiye etmiyorum. Renault-Peugeot-Fiat grubu motorlarından uzak duracaksın 2015 ve aşağısı için. Benim size tavsiyem, babanda sever büyük ihtimalle c180 2012 model yeni kasa.

Bu motor hala kullanılıyor e serisinde yanılmıyorsam veya bir eski kasada sona erdi. 1.6 156HP turbo motor, kompresörlü değil. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iz-cok-temiz-c180-komperessor-922415844/detay

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
3 serisini düşük bütçeye tavsiye etmiyorum. Renault-Peugeot-Fiat grubu motorlarından uzak duracaksın 2015 ve aşağısı için. Benim size tavsiyem, babanda sever büyük ihtimalle c180 2012 model yeni kasa.

Bu motor hala kullanılıyor e serisinde yanılmıyorsam veya bir eski kasada sona erdi. 1.6 156HP turbo motor, kompresörlü değil. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iz-cok-temiz-c180-komperessor-922415844/detay
C180'e baktım, içi harbi iyi. Ekran biraz... Aman yemişim ekranı!
Ben buna baktım, aşırı spor olması dışında iyi. Sizin attığınızın kadranları bir tık çağ gerisi.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
C180'e baktım, içi harbi iyi. Ekran biraz... Aman yemişim ekranı!
Ben buna baktım, aşırı spor olması dışında iyi. Sizin attığınızın kadranları bir tık çağ gerisi.
Hocam a serisinden uzak durun aman. 110ps gücü var gitmez araba, reno motoru var içinde.

2012 C kasa da sırf Mercedes almak için alınmış gibi. 200.000 KM olacak 1 aya. Alınmaz
Superb en iyisi, gemi gibi araba geç arkaya yat anlamıyor bizi doğukan abiiiiiiiiiiiiii.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Hocam a serisinden uzak durun aman. 110ps gücü var gitmez araba, reno motoru var içinde.
Bu araba işi çok zor. İlk bütçe 120K'ydı, çıka çıka buraya geldik. Burada da iş yok gibi. Audi baktım ama onların da eski ile yeni kasaları arasında fark çok.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Bu araba işi çok zor. İlk bütçe 120K'ydı, çıka çıka buraya geldik. Burada da iş yok gibi. Audi baktım ama onların da eski ile yeni kasaları arasında fark çok.
Audi a4 var, 2012'de makyajlandı. Ama dar araba. Usta al superb'i 150hp kapat sol şeridi 180 sabit gidin rahat rahat, ne istiyorsunuz daha :D

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
Nasıl çok. 2012 A6 ile 2018 A6 aynı neredeyse. Sadece farlar biraz koyulaştı başka fark yok. AUDİ değişim konusunda çok cimri

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Bu bütçelerde temiz F30 bulmak çok zor hatta imkansız, hiç girme. Evin tek aracı olacaksa veya düzenli masraf etmek zor olacaksa mümkün olduğunca modelli araç almak en iyisi. Ağır hasar kaydı yeni araçlarda far, stop, hayalet, NBT gibi durumlardan oluştuysa belgelenmek ve çok iyi bir ekspertize götürüldüyse kabul edebilir ancak bunlara rağmen satarken zorlayacaktır, çok iyi anlamıyorsanız hiç girmeyin. Tekrar söylüyorum, gereksiz macera aramayın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube