Araç önerisi

Hangisi

• Megane Hatchback

Oy: 4 19,0%
  • Civic

Oy: 6 28,6%
  • 308

Oy: 1 4,8%
  • Jetta

Oy: 1 4,8%
  • Golf

Oy: 9 42,9%

• Toplam oy
    21
Silicone Android Uygulaması

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
2020 Tiguan.
2.0 Elagance Passat tanıdığımın başı bundan 3-4 ay önce DSG yüzünden yandı. VAG grubundan uzak duruyor şu an.
Bu paraya çıkmışken de manuel alınmaz ya
Islak kavrama olanlardan mıydı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Civic'in dizeli yok.
Sıfır olarak yok ancak ikinci el olarak güncel kasa i-DTEC bulunabilir, kafa karışıklığı olmasın.

İstanbul ve Çanakkale bayilerinde Megane Sedan 1.3 TCe Joy EDC makyajlı 230'a verildiğini duydum, haberiniz olsun.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Islak kavrama olanlardan mıydı?

Sıfır olarak yok ancak ikinci el olarak güncel kasa i-DTEC bulunabilir, kafa karışıklığı olmasın.

İstanbul ve Çanakkale bayilerinde Megane Sedan 1.3 TCe Joy EDC makyajlı 230'a verildiğini duydum, haberiniz olsun.
Hocam Joy’da ekran yok maalesef. Ekran biraz şart.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
2014 Qashqai'ye de bakabilirsiniz. Tek kötü tarafı renault motoru var.
Hocam sırf SUV diye eski model almak mantıklı mı?

Ekranı o kadar da kötü değil, sonradan DEV gibi bir Tesla ekran takılabiliyor ayrıca.
Ekstra para hocam, zaten bütçe o kadar değil. Yine de başka kişiler için yararlı olabilir

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Yok hocam, ben pek anlamıyorum arabadan ve model yılına göre baktım.
O zaman seçenekler onu da ekleyeyim.
Qashqai ile Kadjar aynı altyapıyı kullanıyor, ona da bakabilirsiniz. Otomatik şanzımanlarında CVT olarak geçiyor yanılmıyorsam, vites yok çakma bir devir var.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
@Doğu'kan ve @fryzen ben Jetta’yı eledim çünkü Civic daha class duruyor. Golf bence aşırı pahalı, yani ben istemiyorum ama babam...
Megane Icon harici almayacağız. 308 ise haka seçenek. Kısacası Jetta kesin, Golf de %70 elendi. Hem VW bakımları pahalıymış.

Bir de çok saçma gelebilir ama 2015 kasa Megane Icon nasıl? Zor durumda onu düşünüyoruz da.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
@Doğu'kan ve @fryzen ben Jetta’yı eledim çünkü Civic daha class duruyor. Golf bence aşırı pahalı, yani ben istemiyorum ama babam...
Megane Icon harici almayacağız. 308 ise haka seçenek. Kısacası Jetta kesin, Golf de %70 elendi. Hem VW bakımları pahalıymış.

Bir de çok saçma gelebilir ama 2015 kasa Megane Icon nasıl? Zor durumda onu düşünüyoruz da.
Yine söylüyorum, renault motorlu araç almayın. Renault motorlaır çok nazik, yaşadığınız ilde yollar bozuksa ön düzen elinizde kalır, en ufak hatada balata yer araba. Bunları göz önünde bulundurarak alacaksanız 2015 model değil 2016 model alın. İlk üretimlerde hata olabiliyor.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Yine söylüyorum, renault motorlu araç almayın. Renault motorlaır çok nazik, yaşadığınız ilde yollar bozuksa ön düzen elinizde kalır, en ufak hatada balata yer araba. Bunları göz önünde bulundurarak alacaksanız 2015 model değil 2016 model alın. İlk üretimlerde hata olabiliyor.
Hocam 2015 olan 3 kasa. İstanbul, Karabük ve çok nadir Artvin’de sürülür. Belki tatil beldeleri de. Megane 4 kasa çok iyi ama!

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hocam 2015 olan 3 kasa. İstanbul, Karabük ve çok nadir Artvin’de sürülür. Belki tatil beldeleri de. Megane 4 kasa çok iyi ama!
Megane 4 alın, 3'e bulaşmayın.

Ayrıca benzinli tercih ederseniz Turbo'lu alın, atmosferik almayın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube