AD Thresh için rün önerisi

Silicone Android Uygulaması

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Neyse troll şeyleri @Ryzen 7 5800X 'ye soracaksın kendisi bu konularda iyidir. :uuuhawlidans:
Beceremediğin şey troll olmuyor. Zevk meselesi. Oynayan oynuyor. Feedlemediği sürece de troll bir yanı yok. Sen önce kendi rolüne ait şampiyonları kendi rolünde oynamayı öğren.

KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Neyse troll şeyleri @Ryzen 7 5800X 'ye soracaksın kendisi bu konularda iyidir. :uuuhawlidans:
Troll bir pick sayılır ama çok güçlü bence. AD Kennen gibi, deneyen var mı bilmiyorum ama onun da çok iyi hasarı var, tek atıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Keskin Sağanak, Kara Hasat, Ölümcül Tempo bu üçünü biraz deneyeyim. İkincil ve alt rünler zaten çoğunlukla aynı. Top lane karakterlerinden daha eğlenceli bari AD Thresh Evilol.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Bizim takıma gelen de Keskin Sağanak almıştı. Irelia'ya öldükten sonra ALT + F4 çekti, kaybettik oyunu.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Keskin sağanak bu arada güzel gidiyor mu ad tresh.
AD Thresh Solotop yapıyorum. Yenilmez, Saldırıya Devam, Ölümcül Tempo, Keskin Sağanak, bu 4'ü arasında kaldım. Sizce en iyisi ne olur? Farklı bir rün de önerebilirsiniz.

KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Keskin sağanak bu arada güzel gidiyor mu ad tresh.
Early'de Jax'a karşı birazcık batırdım, E'lerinden Galeforce tamamlayana kadar kaçamadım. Hem daha yeni yeni başladım, 2-3 güne konu açarım fikirlerimi belirtmek amaçlı. Dereceli girmiyorum bu arada, ağır küfür yerim.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Early'de Jax'a karşı birazcık batırdım, E'lerinden Galeforce tamamlayana kadar kaçamadım. Hem daha yeni yeni başladım, 2-3 güne konu açarım fikirlerimi belirtmek amaçlı. Dereceli girmiyorum bu arada, ağır küfür yerim.
Hatta yeni küfürler öğrenirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube