Açık dünya RPG oyun önerisi

Silicone Android Uygulaması

Lux ultisi kullanan kedi

Bronze Sample
İfade skoru
160
Başlıkta yazdığım gibi açık dünya RPG olan bir oyun istiyorum. Hani böyle başta güçsüz canavarları keserek başladığımız, sonra canavarlardan çıkan item'larla güçlendiğimiz sonra boss vs. kestiğimiz oyunlardan. Oyunun hikayesi olmasa veya az olsa güzel olur. Mesela Witcher 3 var ama hikayesi daha ağır basıyor oyunun. Oyun bedava veya Gamepass'te olsa iyi olur (olmazsa da çaresine bakarız 😁). Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Ha bir de oyun çok eski olmasa iyi olur 2010 falan mesela. Yazış tarzımdan pek hazzetmedim sanki emir vermiş gibi oldu kusura bakmayın :D.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Horizon Zero Dawn, AC Odyssey ve Skyrim öneririm.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Genshin Impact önerisine ek olarak, Honkai Impact 3rd öneririm. Özellikle telefonda kolay ve eğlenceli combat mekaniği var.

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
SKYRIM oynamıştır eğer ki oynamadıysan hemen ölmeden önce indir o hazzı tat. Çok şey kaybettiğini göreceksin oyundaki unutulmuş bir alandaki yıkık bir evin içindeki tozlu raftan aldığın 1 kitabın içinde farklı bir hikaye çıkıyor. Oyunda etkileşime geçiyorsun görevler açılıyor var gerisini sen düşün.

SKYRIM oynadıysan, Tomb Raider Survival Edition (2013) öneririm harita biraz dar ama serinin en iyi oyunudur kesinlikle de zevk alacağını düşünüyorum. ( Bu arada canavarlar falan var bu oyunda da)

KS
Lux ultisi kullanan kedi

Lux ultisi kullanan kedi

Bronze Sample
İfade skoru
160
Witcher 3'ü konuda bahsettim zaten. Onu oynarsam hikayesi için oynarım.

Genshin Impact'i denedim ancak pek benlik değil.

SKYRIM oynamıştır...
Oynamadım 😁.

Sakın normal olanı alma, Special Edition olanı al. 3 DLC ile geliyor.
Yanında gelen DLC'ler ne DLC'si peki?

Skyrim herkes tarafından önerilmiş. Hiç hikayesi var mı bu oyunun? Yoksa düz, kasılmalık oyun mu?

Başka, isteklerime uyan Biomutant var sanırsam. Bir de Zelda.

Genshin Impact önerisine ek olarak, Honkai Impact 3rd öneririm. Özellikle telefonda kolay ve eğlenceli combat mekaniği var.
Pek anime merakım yok ama telefonum olduğunda deneyeceğim.

Skyrim biraz pahalıymış, mecbur başka yollara başvuracağız :evilol:.

Tuborg_Selim

Bronze Sample
İfade skoru
59
Witcher 3'ü konuda bahsettim zaten. Onu oynarsam hikayesi için oynarım.

Genshin Impact'i denedim ancak pek benlik değil.

Oynamadım 😁.

Yanında gelen DLC'ler ne DLC'si peki?

Skyrim herkes tarafından önerilmiş. Hiç hikayesi var mı bu oyunun? Yoksa düz, kasılmalık oyun mu?

Başka, isteklerime uyan Biomutant var sanırsam. Bir de Zelda.

Pek anime merakım yok ama telefonum olduğunda deneyeceğim.

Skyrim biraz pahalıymış, mecbur başka yollara başvuracağız :evilol:.
Skyrim'in yanında Dragonborn, Dawnguard ve Hearthfire adlı 3 DLC geliyor. Dragonborn ve Dawnguard'ın hikayesi varken Hearthfire'da yok. Hearthfire aile kurma DLC'si. Evlat edinme, ev yapabilme falan.
Skyrim hikayeli bir oyun.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Diablo 3 önerebilirim yuzu üzerinden.

Witcher ve Skyrim gibi süper bir açık dünya sunmuyor ama süper açık dünya harici isteklerinizin her birini taşıyor. 2012 oyunu ama güvenin büyük bir zevk alacaksınız.

Campain modu ile başlıyorsunuz bir class ile sonra ise yavaştasn zorluğu yükseltiyorsunuz geliştikçe campain modunda yeterince boss var ondan sonra zaten adventure moda girişiyorsunuz ilk karakterinizi paragon leveline getirip yeni bir karakter ile adventure modunda başlayabilrisiniz.

2. karakterime başladım dün asıl zorluk Torment seviyesinde başlıyor 20 farklı zorluk seviyesi var. Zorluk ne kadar fazla olursa düşen itemler ve gelen xp o kadar artıyor.

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Yukarıda verdiğim örnekten anlaman lazım. Oyunun içindeki 1 kitaptan başka bir oyunun hikayesi çıkıyor kendi ana hikayesine hafiften bağlıyor. Bence hikaye anlamındaki en yüce oyunlardan SKYRIM lakin bunu bilmek için TES evrenine hakim olmak ve Oblivion'u bilmek gerekir. Bilmesen de çok önemi yok oyunu oynamaya başla o zaman zaman kaybetmeden.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube