6000-7000TL ofis bilgisayarı

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
7000

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Arkadaşlar merhaba.

6000-7000TL bandında ofis işlerini en güzel en hızlı ve en rahat şekilde yaptıracak bilgisayar arıyorum. Monitörlü ve monitörsüz şekilde yaparsanız çok daha iyi olur. Duruma göre monitör için bütçemi genişletebilirim.

Teşekkürler.

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921

İstersen RAM veya PSU'dan kısılabilir fiyatı 7100TL bandına kadar düşer şu an 7696TL fiyatı var. Monitör pek bilmem başkasına sorabilirsin. Hiç ama hiç oyun oynanmayacak derseniz kasa fiyatını 6000TL bandına kadarda düşürebilirim ama gücü şuan kine göre bayağı kısılır.

KS
KeReamnNN

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41

İstersen RAM veya PSU'dan kısılabilir fiyatı 7100TL bandına kadar düşer şu an 7696TL fiyatı var. Monitör pek bilmem başkasına sorabilirsin. Hiç ama hiç oyun oynanmayacak derseniz kasa fiyatını 6000TL bandına kadarda düşürebilirim ama gücü şuan kine göre bayağı kısılır.
Teşekkür ederim dizdiğin bilgisayar için

Şöyle ki benim isteğim bu bütçe aralığınde en iyi APU bilgisayar dizmek. Oyun oynamiyacağım daha çok ofis işleri için kullanacağım.

79796

Bronze Sample
İfade skoru
206

Daha ucuza da toplanılır bu arada, PSU'dan, SSD'den veya anakarttan kısılarak. Ofis işleri için gayet yeterli ama bana kalırsa. Monitör konusunda hiç bilgim yok.

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Teşekkür ederim dizdiğin bilgisayar için

Şöyle ki benim isteğim bu bütçe aralığınde en iyi APU bilgisayar dizmek. Oyun oynamiyacağım daha çok ofis işleri için kullanacağım.
O zaman Anakart-CPU uyumunu 10400 + En ucuz LGA1200 anakart(M.2 destekli) anakart al işini fazla fazla görür. Fiyat 7000TL civarına falan düşer.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube