500 TL TWS Önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
500

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
R100 469TL şu an Hepsiburada üzerinde. Silikonsuz bir şeyler alabilirseniz Enco W32 veya TrueAir 2 tercih edebilirsiniz.

KS
Icarus

Icarus

Gold Sample
İfade skoru
103
R100 469TL şu an Hepsiburada üzerinde. Silikonsuz bir şeyler alabilirseniz Enco W32 veya TrueAir 2 tercih edebilirsiniz.
Aslında bu sefer silikonsuz kulaklık tercih etmek istiyorum. Enco W32'ye baktım tasarımını beğenmedim öyle kulaklıklar genelde kulağımdan düşüyor. TaoTronics'in 92 ve 97 modelleri var onlar nasıldır? Son olarak müzik konusunda TrueAir 2 mi daha iyidir R100 mü?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
@bpt berserk,
SL 92 güzel, ancak Hepsiburada'da ilanı olmadığı için atmamıştım. SL 97 de SL 79 Pro ile benzer ancak SL 97 5mm sürücü kullanıyor. SL 97'nin pil ömrü 92 ve 79 Pro'ya göre daha iyi diye biliyorum ama 79 Pro ile çok farkı yok, 92 ile farkı biraz var.

TrueAir 2 mi R100 mü konusunda ise ikisi de kategorisine göre iyi diyeyim. TrueAir 2 silikonsuz kulaklık olduğu için pasif gürültü engelleme olarak R100 kadar iyi olamaz yüksek ihtimal. Yine de ikisi de güzel ürünler, tam sizin yerinize karar vermek zor.

KS
Icarus

Icarus

Gold Sample
İfade skoru
103
@bpt berserk,
SL 92 güzel, ancak Hepsiburada'da ilanı olmadığı için atmamıştım. SL 97 de SL 79 Pro ile benzer ancak SL 97 5mm sürücü kullanıyor. SL 97'nin pil ömrü 92 ve 79 Pro'ya göre daha iyi diye biliyorum ama 79 Pro ile çok farkı yok, 92 ile farkı biraz var.

TrueAir 2 mi R100 mü konusunda ise ikisi de kategorisine göre iyi diyeyim. TrueAir 2 silikonsuz kulaklık olduğu için pasif gürültü engelleme olarak R100 kadar iyi olamaz yüksek ihtimal. Yine de ikisi de güzel ürünler, tam sizin yerinize karar vermek zor.
Silikonsuz tercih edeceğim. Müzik konusunda SL 92 mi TrueAir 2 mi?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
@bpt berserk,
SL92 ile 5 saat aralıksız müzik dinleyebiliyorken TrueAir 2 ile 4.5 saat dinleyebiliyorsunuz, ufak bir fark zaten. Batarya konusunda benzerler, ses konusunda da öyle. İki kulaklık da vokalleri ve midleri öne çıkarıyor. TrueAir 2'nin mikrofon kalitesi de daha iyi. Karar sizin, çok benzer ürünler.

KS
Icarus

Icarus

Gold Sample
İfade skoru
103
@bpt berserk,
SL92 ile 5 saat aralıksız müzik dinleyebiliyorken TrueAir 2 ile 4.5 saat dinleyebiliyorsunuz, ufak bir fark zaten. Batarya konusunda benzerler, ses konusunda da öyle. İki kulaklık da vokalleri ve midleri öne çıkarıyor. TrueAir 2'nin mikrofon kalitesi de daha iyi. Karar sizin, çok benzer ürünler.
Soundpeats Trueair2 almaya karar verdim. Daha önce TaoTronics kullanmıştım değişiklik olsun istedim. Yardımın için teşekkürler.

KS
Icarus

Icarus

Gold Sample
İfade skoru
103
Soundpeats Trueair2 almaya karar verdim. Daha önce TaoTronics kullanmıştım değişiklik olsun istedim. Yardımın için teşekkürler.
Kulaklık geldi bugün biraz denedim kulaklığın ses kalitesi bir önceki kulaklığım TaoTronics SoundLiberty 79'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak metal rock dinleyen biri olarak ses kalitesini beğendim. Kulakta duruşu gayet iyi herhangi bir şekilde düşmüyor. Malzeme kalitesi olarak da beğendim. Tek beğenmediğim özelliği dışarıya çok fazla ses veriyor rahatsız edecek düzeyde ses veriyor o da silikonsuz bir kulaklık olduğu içindir büyük ihtimal başka bir silikonsuz kablosuz kulaklık kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama dışarı çok ses verdiği kesin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube