500-600TL Kulaklık önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
600

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Arkadaşlar merhaba.

Eski kulaklığımı (Drop Plus) kardeşime verdiğimden ötürü yeni bir kulaklık almam lazım. Bütçem 600TL maks. Aradığım özellikler ise ses yüksekliği ve kalitesi. Bu fiyattaki kulaklıkların mikrofonlarının birbirine yakın olacağını düşünüyorum aklımda 2 fikir var.

Birincisi tekrardan Drop Plus almak çünkü ne olduğunu kalitesini falan biliyorum.

İkincisi HyperX Cloud Stinger Core 7.1 almak. Kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Tekrardan Drop Plus almak şu anki 600TL fiyatıyla mantıklı değil bence.

Stinger Core 7.1 mantıklı, H2002D de alınabilir, HS50 Pro da alınabilir. Bu bütçede öyle çok alternatif kalmamış zaten. Kraken TE bazen düşüyor 600-700TL civarlarına. G335 de var, 680TL civarlarına. Tabii G335 ne kadar o fiyatı hak eder emin değilim. Strike 3 7.1 de var, ancak ağır kulaklıkmış diyorlar.

Karar sizin.

Timurbey58

Rütbesiz
İfade skoru
106
Bunlara bakabilirsiniz.
Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

KS
KeReamnNN

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Bunlara bakabilirsiniz.
Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.
Razer Blackshark V2 X'i beğendim şık ve hoş duruyor. Teşekkür ederim önerin için.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Kraken TE önermiyorum. Onun dışında aciliyetin yoksa Cloud II indirime girebiliyor, takip edebilirsin. Direkt almak istiyorum dersen BlackShark V2X alabilirsin. Kafan çok büyük değilse Stinger Core alabilirsin, daha ucuz bir şey istersen Tronsmart Sono bakabilirsin.

Timurbey58

Rütbesiz
İfade skoru
106
Kraken TE önermiyorum. Onun dışında aciliyetin yoksa Cloud II indirime girebiliyor, takip edebilirsin. Direkt almak istiyorum dersen BlackShark V2X alabilirsin. Kafan çok büyük değilse Stinger Core alabilirsin, daha ucuz bir şey istersen Tronsmart Sono bakabilirsin.
Kraken TE neden önermiyorsunuz? Hocam merak ettim.

Arda Bey

Bronze Sample
İfade skoru
38
Arkadaşlar merhaba.

Eski kulaklığımı (Drop Plus) kardeşime verdiğimden ötürü yeni bir kulaklık almam lazım. Bütçem 600TL maks. Aradığım özellikler ise ses yüksekliği ve kalitesi. Bu fiyattaki kulaklıkların mikrofonlarının birbirine yakın olacağını düşünüyorum aklımda 2 fikir var.

Birincisi tekrardan Drop Plus almak çünkü ne olduğunu kalitesini falan biliyorum.

İkincisi HyperX Cloud Stinger Core 7.1 almak. Kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden.
https://www.n11.com/urun/razer-rz04...RE1C3PcpfMUeC4dzrUmJWJgxRGTAX_CMaAhoKEALw_wcB bu alınabilir.

KS
KeReamnNN

KeReamnNN

Bronze Sample
İfade skoru
41
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar fakat maalesef bütçem 350-400TL'ye kadar düştü. Şansıma Razer Kraken X 7.1 indirime girmiş. Önerir misiniz o fiyata yoksa daha iyi rakipleri var mı?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube