Rehber 3810 TL 2.el-Sıfır Sistem Toplama! [10100F + RX 570 4GB]

Silicone Android Uygulaması

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Merhaba değerli Silicone-Forum üyeleri, bu rehberimizde 10100F ve RX 570'li bir sistem toplayacağız. Umarım beğenirsiniz.

İşlemci olarak 10100F'i ucuza buldum, bundan dolayı kullanmak istedim.

Bu RAM'leri kullanma sebebim çok çok ucuza bulmuş olmaz. Şuanda sıfır çift modül RAM'ler bile 750 TL'den başlıyor neredeyse.

Anakartı sıfır olarak kullanmak istedim, sebebi ise 2.elde anakartlar neredeyse sıfır fiyatına. Bundan dolayı sıfır kullandım.

SSD olarak ise klasikleşen Patriot Burst'ü kullandım. Alternatif olarak ise Barracuda var.

Hava alan sade bir kasa, dileyen Perfromax Xenom da alabilir.

Aslında PSU'yu 2.el kullanma taraftarı değilim, ancak sistemin fiyatını olabildiğince aşağı çekmeye çalıştım.

Bu dönemde bu ekran kartını bu fiyatta bulmak imkansız, testlerini yapıp almanızı öneririm.

Rehberimiz bu kadardı, umarım beğenmişsinizdir. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Kart %90 mining edition, yani oyunlarda öbürlerine nazaran daha düşük performans verebilir ve yakın zamanda vram arızası, mosfet arızası, soğuk lehim gibi problemler çıkarma ihtimali yüksek ama fiyata bakılırsa ve eklenemiyorsa alınabilir. Ayrıca satıcının dolandırıcı olup olmadığı da belli değil, yüz yüze olmuyorsa kesinlikle uzak durulmalı.
O ram yerine bu alınsa daha mantıklı bence.

KS
JokMagics

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube