250 TL civarı SSD onerisi

Silicone Android Uygulaması

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
250 TL butcem var, cok değil ancak gerekirse 20 TL falan esneyebilir. 240 GB SSD alacağım. Aklımda Patriot Burst var, kardeşimin bilgisayarında kullanıyorum ve gayet memnunum ancak yakın zamanda bazı sorunları ortaya çıktığı ve kararsız kaldığım için size danışacagim. Bu bütçede Apacer ve Patriot dışında alternatifim var mi? Yoksa hangisini tercih etmeliyim? HB'den onerebilirsiniz 50 TL kupon kullanabilirim.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Patriot Burst var, eğer biraz daha aşabilirsen AS340 alabilirsin.

KS
D

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Tek seçenek Patriot Burst. HB de 285 TL. 50 TL kupon ile 235 TL ye alabilirsin.
Aklımda zaten o vardı, teşekkürler.

Yok hocam risk almayayım.

Patriot Burst var, eğer biraz daha aşabilirsen AS340 alabilirsin.
AS340 ile Patriot arasında değecek fark var mi? HDD kızagiydi falan butcemi zorlayacak gibi ancak kesin değer derseniz alabilirim. @Astroscott ve @PossibleTurco hocam, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Aklımda zaten o vardı, teşekkürler.

Yok hocam risk almayayım.

AS340 ile Patriot arasında değecek fark var mi? HDD kızagiydi falan butcemi zorlayacak gibi ancak kesin değer derseniz alabilirim. @Astroscott ve @PossibleTurco hocam, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum.
Patriot da myster egg gibi çıkabilir, bir bakmışsın 1 nand.

Bir bakmışsın 0 tane Nand koymuşlar.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Patriot Burst alınız. Fakat şöyle bir şey var, bir sürü farklı NAND çeşiti ile gelebiliyor.

Aldığınızda tavsiyem direkt Flash ID yapmanız. Genellikle Toshiba NAND çıkıyor fakat bazen Micron NAND ya da benim gibi YMTC NAND'a denk gelebiliyorsunuz. Hatta yetmiyor TLC yazmasına rağmen QLC NAND gelenler var. Fakat bu sizi endişelendirmesin.

KS
D

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Patriot Burst alınız. Fakat şöyle bir şey var, bir sürü farklı NAND çeşiti ile gelebiliyor.

Aldığınızda tavsiyem direkt Flash ID yapmanız. Genellikle Toshiba NAND çıkıyor fakat bazen Micron NAND ya da benim gibi YMTC NAND'a denk gelebiliyorsunuz. Hatta yetmiyor TLC yazmasına rağmen QLC NAND gelenler var. Fakat bu sizi endişelendirmesin.
Peki hangisi daha iyi bunlardan? Bir de bunun rehberi var mi acaba, elimde de şu an bir tane var ve ise yarar bir şeyse flashlamak istiyorum.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Peki hangisi daha iyi bunlardan? Bir de bunun rehberi var mi acaba, elimde de şu an bir tane var ve ise yarar bir şeyse flashlamak istiyorum.
En iyisi 96 katman, günlük kullanım için TLC ve MLC yongalar tercih edilebilir, QCL önermemekteyim.
Flash ID sizlere SSD tüm özelliklerini göstermekte.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube