240 GB SSD Önerisi

Silicone Android Uygulaması

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Hepsiburada 50 TL kampanyasıyla alacağım ona göre değerlendirseniz sevinirim.

220 TL'ye geliyor.
250 TL'ye geliyor.
250 TL'ye geliyor.
Benim bulduklarım bunlar fiyatlarını da baz alırsak hangisi alınır?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@PossibleTurco @Astroscott

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
A400'den uzak durun öncelikle. 3D versiyonundan çok 2D NAND versiyonu var ülkemizde çünkü. Risk almaya değmez. Gigabyte ile Apacer hemen hemen benzer PCB yapısına sahip. Apacer'in NAND yongaları biraz daha iyiydi sanırım. @Astroscott daha iyi bilir onu. Ben Apacer alırdım sanırım bu durumda. HB'de Patriot'un fiyatı az düşük olsaydı önerirdim kesinlikle. Ya da Barracuda 120 yine 299 TL olsaydı...

KS
Recx and Flex

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
A400'den uzak durun öncelikle. 3D versiyonundan çok 2D NAND versiyonu var ülkemizde çünkü. Risk almaya değmez. Gigabyte ile Apacer hemen hemen benzer PCB yapısına sahip. Apacer'in NAND yongaları biraz daha iyiydi sanırım. @Astroscott daha iyi bilir onu. Ben Apacer alırdım sanırım bu durumda. HB'de Patriot'un fiyatı az düşük olsaydı önerirdim kesinlikle. Ya da Barracuda 120 yine 299 TL olsaydı...
Hocam Gigabyte çok ucuza geliyor direk yapıştırasım var da Apacer ile aradaki farka değer mi ?

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam Gigabyte çok ucuza geliyor direk yapıştırasım var da Apacer ile aradaki farka değer mi ?
Biraz daha kar edeyim derseniz Gigabyte alın hocam. Aman aman bir fark olmaz. Gigabyte yazılımı da daha iyi. Makyajlı PS Toolbox olsa da. :) Ama Apacer'de alabilirsiniz. Tercih sizin. Choose your side! :D

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
A400'e bulaşmanızı asla önermem. Diğer ikisi için konuşayım. 240 GB modellerde ikisi de aynı sayılır. 2 NAND yongası ve Phison S11. Gigabyte'de normalde Toshiba NAND'ler bulunuyor, Apacer'de Micron. Ülkemize gelenlerin büyük çoğunluğu da biraz ne gelirse bahtına. Farklı NAND yongası da gelebilir. Gelince Flash ID yaparsanız. Gigabyte modeli alabilirsiniz. Crystal Disk Info'da çoğu değeri gözükmüyor, sıcaklık sensörü de yok. Haberinize.

Son düzenleme:
KS
Recx and Flex

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Fikrimi değiştirip klavye aldığım için para kalmadı :/ Mecbur 120 GB alacağım .

Apacer as340 modelinde hız düşme sorunu olduğunu iddia edenler var burst'ın yorumlarında ise vaat ettiği hızı alamayanlar. Gaming gecesinde CS900 140 TL'ye düşebiliyor veya hiç sorunu olduğunu duymadığım gigabyte modeli var.

Baya kararsız bir insanımdır kusura bakmayın. Üstte bahsettiğim ssd'lerden hangisi en alınılabiliri?

@keremcnsz24, @feahleinda_, @PossibleTurco, @Astroscott,

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Fikrimi değiştirip klavye aldığım için para kalmadı :/ Mecbur 120 GB alacağım .

Apacer as340 modelinde hız düşme sorunu olduğunu iddia edenler var burst'ın yorumlarında ise vaat ettiği hızı alamayanlar. Gaming gecesinde CS900 140 TL'ye düşebiliyor veya hiç sorunu olduğunu duymadığım gigabyte modeli var.

Baya kararsız bir insanımdır kusura bakmayın. Üstte bahsettiğim ssd'lerden hangisi en alınılabiliri?

@keremcnsz24, @feahleinda_, @PossibleTurco, @Astroscott,
CS900 gayet kötü bir SSD.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube