2022 yılında Battlefield 1 alınır mı ?

Silicone Android Uygulaması

Burak Enes Kabasakal

Silver Sample
İfade skoru
24
Oyunun hikayesini oynarım ama asıl amaç online. Malum oyunun grafikleri çok güzel o konuda sıkıntım yok. Ama online'ı nasıldır sizce ? Battlefield deneyimini yaşamak istiyorum. 5 için bütçemi zorlarım ama değer mi sizce? Yoksa 1 mi almalıyım?

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
İkisi de fiyatını hak ediyor. Muazzam bir savaş atmosferine sahip. Ancak birini oynayan birini pek beğenmiyor, yani ben ikisini de oynayanı görmedim. Genelde BF 1 sevilir. Ancak ben 5 oynuyorum, çünkü BF1'in silahlarına alışamadım. Ancak bu kişiden kişiye değişen bir şey. Sen hangisini ilk oynarsan ona alışırsın, diğeri garip gelir. O yüzden seçimini iyi yap.

KS
B

Burak Enes Kabasakal

Silver Sample
İfade skoru
24
İkisi de fiyatını hak ediyor. Muazzam bir savaş atmosferine sahip. Ancak birini oynayan birini pek beğenmiyor, yani ben ikisini de oynayanı görmedim. Genelde BF 1 sevilir. Ancak ben 5 oynuyorum, çünkü BF1'in silahlarına alışamadım. Ancak bu kişiden kişiye değişen bir şey. Sen hangisini ilk oynarsan ona alışırsın, diğeri garip gelir. O yüzden seçimini iyi yap.
Sizce 2 oyundan herhangi birinde oyuncu sayısı konusunda bir problem var mı? Çok bekler miyim?

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Sizce 2 oyundan herhangi birinde oyuncu sayısı konusunda bir problem var mı? Çok bekler miyim?
Hayır yeterince oyuncusu var, hatta eskisinden daha çok. Bunun iki sebebi var.

1-) Oyun yakın zamanda ücretsiz verildi ve binlerce kişi bu oyunları aldı, devamlı oyuncu sayısı kat kat arttı.

2-) Battlefield yeni bir oyun çıkardığı zaman yeni oyundaki oyuncular artar, eski oyunlardaki oyuncular azalır, yeni oyuna kayarlar, lakin Battlefield 2042 bekleneni veremedi, bu da oyuncuların eski BF serilerine dönmesine neden oldu (Onlardan biri de benim. BF 5'e geri döndüm.)

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Hayır yeterince oyuncusu var, hatta eskisinden daha çok. Bunun iki sebebi var.

1-) Oyun yakın zamanda ücretsiz verildi ve binlerce kişi bu oyunları aldı, devamlı oyuncu sayısı kat kat arttı.
Yakın zamanda ücretsiz verildi derken ? Lütfen kalıcı verildi demeyin 🥴 :oops:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube