15.000 TL Laptop önerisi

Silicone Android Uygulaması

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Arkadaşlar yeni bir haberlere laptop alacağımı kesinleşti. Biliyorum daha önce alacaklar falan demiştim ama bazı özel durumlar olmuştu, alamadım. Bütçem 15.000 TL. Oyun ve ders için kullanacağım. Şu an aklımda 22.1 var. Siz ne önerirsiniz?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Wolerm usta sana iş düştü.

KS
Airlemur89765

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
KS
Airlemur89765

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
''Ürünü hepsiburada üzerinden satın aldım 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bilgisayarda teknik sıkıntılar var. Ekran kartından cızırtı geliyor ve ekranın sol tarafında hafif ışık sızması mevcut. Ssd readerları güncel olmadığı için ssdiyi görmüyor ve format atılmıyor. Alacak arkadaşlar ayrı bir flaş belleğe güncel drivarları kurup güncellemeli yoksa format atamazsınız. Klavye rgb değil tek renk ve üç mod ile kontrol edilebiliyor. Güç gerektirmeyen uygulamalarda çok sessiz çalışıyor ve ekran kartından gelen cızırtı duyulmuyor. Oyun vb. Uygulamalarda geliyor cızırtı fakat fan sesinden belli olmuyor o yüzden problem yaratmıyor. Bataryası idare eder. Dışarda işiniz olursa 6 saate yakın götürür sizi. Sesi bir laptopa göre tatmin eder. Ramler 3200 mhz ve ssd hızlı işlemci 11.nesil ve gayet iyi. Ekran kartı güncel olan her oyunu ultra çalıştırıyor. Ekran gövde oranı kamera olmadığı için çok ince ve şık duruyor. Malzeme kalitesi premium hissettiriyor. Ekran parlaklığı yeterli seviyede prize takılınca ekstra turbo mod açılıyor ekran parlaklığı dahada yükseliyor. Genel olarak güzel ve hızlı bilgisayar. Teknik servis ile uğraşmamak için belirttiğim sıkıntıları görmezden geldim. Şimdilik bi problemini görmedim. Alırken sizde bu sorunlara dikkat edip alın.'' yorumlarda böyle birşey gördüm doğru mudur?

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973