100 TL'ye Flash Bellek Önerisi

Silicone Android Uygulaması

xKemalC

Gold Sample
İfade skoru
156
100 - 120 TL arasında bir flash arıyorum. Genelde marketten ucuz olanlardan alıp geçiyordum ama canımı sıkmaya başladı. Çok çabuk bozuluyorlar. Ventoy ve günlük kullanım için kullanacağım flashı. Sağlam olması ve kolay kolay bozulmaması önemli. Tabii 100TL'ye de ne kadar sağlamı olursa...

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746

KS
xKemalC

xKemalC

Gold Sample
İfade skoru
156
Sandisk ısınıyor dedikleri için pek emin olamadım.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Sandisk ısınıyor dedikleri için pek emin olamadım.
Hocam aslında ben Samsung öneririm de fiyatları çok artmış.
10 senedir kullandığım Sandisk flashlar var o yüzden önerdim. Bende bir sıkıntısı olmuyordu.
Hem ısınma olayını göz önünde bulundurup metal şekillerde flash önerdim.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
KS
xKemalC

xKemalC

Gold Sample
İfade skoru
156
Hocam aslında ben Samsung öneririm de fiyatları çok artmış.
10 senedir kullandığım Sandisk flashlar var o yüzden önerdim. Bende bir sıkıntısı olmuyordu.
Hem ısınma olayını göz önünde bulundurup metal şekillerde flash önerdim.
Maalesef aslında her flashın fiyatı acayip derecede uçuk.
Sandisk'in her kullandığım Flash belleği çok ısınıyor, doğru.

Bunu da bulabildim fakat emin olamadım hangisi daha sorunsuz olur diye. Sandisk'den başka da flash yok ki ya piyasayı ele geçirmişler resmen.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Üstteki hiçbir flaşı düşünmeyin. 64GB'lık Exodia veya Attache 4 alabilirsiniz.

DataTraveler G3'de de hız stabilitesi sorunları var.

KS
xKemalC

xKemalC

Gold Sample
İfade skoru
156
Üstteki hiçbir flaşı düşünmeyin. 64GB'lık Exodia veya Attache 4 alabilirsiniz.

DataTraveler G3'de de hız stabilitesi sorunları var.
Sanırım bunu diyorsunuz. Hız önemli değil benim için hızdan şikayeti varmış. Bozulmayacak diyorsanız düşünebilirim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kendi önerdiğin flash belleği neden düşünmeyin dedin hocam.

Bende sayfa bulunamadı yazıyor.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Kendi önerdiğin flash belleği neden düşünmeyin dedin hocam?

Zamanında fiyatı iyiydi ve o fiyata da iyiydi, o yüzden önermiştim.
Sanırım bunu diyorsunuz. Hız önemli değil benim için hızdan şikayeti varmış. Bozulmayacak diyorsanız düşünebilirim.
Hızı evet, pek hızlı değil ama Exodia, Ultra Flair veya Cruzer Blade gibi ürünler kadar kalitesiz değil. Attache 4 ikisinin de dengesi gibi bir şey, düşünebilirsiniz.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Maalesef aslında her flashın fiyatı acayip derecede uçuk.

Bunu da bulabildim fakat emin olamadım hangisi daha sorunsuz olur diye. Sandisk'den başka da flash yok ki ya piyasayı ele geçirmişler resmen.

Önerdiğim Flash'ı alabilirsin. Tek eksisi 32 GB bu fiyatta. Onun dışında diğer önerilerden çok daha kaliteli. Evimizde Kingston'un bir sürü aynı tip metal flashları kullanılıyor yıllardır. Taş gibi Flash. Hatta bir tanesi 13 yıllık. Daha hala hız veya ısınma sorunu yok.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Hocam önce bunu önermedim farklı flashı önerdim gibi bir şey dediniz sonra zamanında fiyatı iyiydi o yüzden önerdim diyorsunuz anlamadım. Neyse.
Mesajınızdaki link bozuk. Bu yüzden DataTraveler Exodia'yı G3 diye okuduğunuzu sandım ve en başta öyle yazdım. Sonra yüksek ihtimal bu konuyu kast ettiğinizi anlayınca mesajımı düzenledim. Bu konuyu niye bu kadar uzattınız anlamadım açıkçası.
Bu konuyu kast ediyorsanız konu 29 Ağustos'tan kalma, fiyatlar ve öneriler tabii ki değişti.

Ultra Flair pek kötü değil zaten, Luxe ısınıyor ve kötü. Almayın dememin sebebi de şu anki fiyatına Attache 4 alınabilmesi. Luxe o fiyata çok saçma, hem kapasite hem de sıcaklık bakımından dezavantajda. AH360 önerisini görmedim, belki düşünülebilir.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Mesajınızdaki link bozuk. Bu yüzden DataTraveler Exodia'yı G3 diye okuduğunuzu sandım ve en başta öyle yazdım. Sonra yüksek ihtimal bu konuyu kast ettiğinizi anlayınca mesajımı düzenledim. Bu konuyu niye bu kadar uzattınız anlamadım açıkçası.
Bu konuyu kast ediyorsanız konu 29 Ağustos'tan kalma, fiyatlar ve öneriler tabii ki değişti.

Ultra Flair pek kötü değil zaten, Luxe ısınıyor ve kötü. Almayın dememin sebebi de şu anki fiyatına Attache 4 alınabilmesi. Luxe o fiyata çok saçma, hem kapasite hem de sıcaklık bakımından dezavantajda. AH360 önerisini görmedim, belki düşünülebilir.

Maalesef Ultra Flair de çok ısınıyor. Elimde 2 tane var, yarım saat takılı kaldıktan sonra elimi yakıyor, çıkaramıyorum. Zaten tam metal değil. Altı plastik.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube