Steam Deck 800p çözünürlükte 30 FPS vadediyor

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
IGN'nin Valve çalışanı Pierre-Loup Griffais ile yaptığı haberde, Steam Deck'in 800p çözünürlükte 30 FPS vereceği söylendi. Ayrıca 2021 yılında piyasaya sürülen tüm oyunların Steam Deck'te oldukça stabil bir şekilde çalıştığı belirtildi.

Griffais: "Oyuncuların tüm Steam kütüphanesinin oynanabilir olmasını istedik ve yaptığımız uzun testler sonucunda konsolun çalıştıramadığı hiçbir oyun bulamadık."
wJMbFFFn5DYrvqkZ2ZFa7R.jpg

Ek olarak gelecek tarihte Steam Deck'in her yönden daha gelişmiş ve en pahalı versiyonu geleceği açıklandı.

Neler düşünüyorsunuz? Bence eğer gerçekten tüm oyunlarda 800p 30 FPS civarı bir değerde oynayacaksak bu gayet güzel. O küçük ekranda 800p çözünürlüğün de güzel görüntü vereceğini düşünüyorum. Umarım dedikleri gibi çıkar.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Fiyatı uygun olursa alınabilecek bir cihaz. Online FPS oyun oynanırsa 30 FPS sıkıntı olabilir gibi.
Oynanmaz ki zaten. Tabii cross platform desteği olursa oynanmaz. Yoksa bilgisayardakiler parçalar Steam Deck'dekileri.

Kirschtein

Silver Sample
İfade skoru
548
Fiyatı uygun olursa alınabilecek bir cihaz. Online FPS oyun oynanırsa 30 FPS sıkıntı olabilir gibi.
En kötü versiyonu 399 dolar olduğu için ülkemize feci şekilde yansıyacağını düşünüyorum. Yani uygun olamayacak ve Türk genci yine milletten izleyecek :D

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
800P mi? 900P olsaydı en azından, donanımı ne işlemcisi rami başka ne varsa
Çözünürlük artırılabiliyordur. Ama o ekranda 800p gayet güzel gözükecektir bana kalırsa.
Kesinlikle. Rekabetçi oyunlarda 30 fps sorun yaratacaktır ama bu konsolu alanların asıl amacının online oyun değil de hikayeli oyunlar oynamak olduğunu düşünüyorum. Hikayeli oyunlarda bu değer yeterli olacaktır.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

En kötü versiyonu 399 dolar olduğu için ülkemize feci şekilde yansıyacağını düşünüyorum. Yani uygun olamayacak ve Türk genci yine milletten izleyecek :D
Katılıyorum. Ki zaten 400 dolar olan versiyonda hiçbir şey yok. 2 oyun indir depolama alanı kalmıyor.

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Cihaz konsol degil de tasinabilir bilgisayar oldugundan ulkemize ucuz gelebilir.
Her fırsatta taşınabilir bilgisayar olarak nitelendiriyorlar şu an Steam Deck'i. Bence de daha ucuza gelme olasılığı yüksek.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Zamanim yok su anda, ozeti nedir?

Videodaki kişi Türkiye'ye gelmeyeceğini, almak için de illaki Steam sayfasından alınması gerektiğini, başka ülkelerden alınmasına ve kara borsaya düşmesini engellemek için Haziran ayından sonra açılmış geçerli ülke'de olan hesap lazım diyor.

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Videodaki kişi Türkiye'ye gelmeyeceğini, almak için de illaki Steam sayfasından alınması gerektiğini, başka ülkelerden alınmasına ve kara borsaya düşmesini engellemek için Haziran ayından sonra açılmış geçerli ülke'de olan hesap lazım diyor.
Turkiye'ye gelmeyecegi belli degil daha. Ilk gelen ulkelerden biri degil sadece. Steam hesabi zorunlulugu ileride kalkacaktir, piyasa duzeliyor yavas yavas.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube