Soking Hafıza

Silicone Android Uygulaması

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Özgün, kendin ürettiğin mizahlar, burda özgün derken şöyle anlaşılmasın, bi mizah akımı vardır onun üstüne özgün bir mizah yaparsın. Üzerinden 5 6 ay geçen mizahlar gerçekten komik değil

Art niyet peşinde olduğum yok, sadece eleştiriyorum.

Senden hoşlanmadığım falan yok, dünkü konu diyorsunda dünkü konuyla şuan ki konuyu senin açtığını yeni fark ettim.

Senden nefret ettiğim yok, sadece eleştiriyorum eleştiri nefret değildir.
@Bella ciao, @PotatOS, 2 eleştiri neden bu kadar gücünüze gitti anlamadım, ben olsam sonra ki postlarım için daha iyi şeyler yapmaya uğraşır, ders çıkarırdım.

Eğlence ve ders çıkarmak hmm sanki çok uzaklar.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
@Sehrail bir tane daha mizah ve eğlence konusuna negatif bir yorum yapmışsınız. Ben komik bulduğumdan savunmuyorum fakat bunları yazarak insanları üzüyorsunuz belki de. Kırıcı olmayın.
hafiften kırıcılık bu tarz işlerde malesef var. çok kırıcı olduysam özür dilerim.

KS
5

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Özgün, kendin ürettiğin mizahlar, burda özgün derken şöyle anlaşılmasın, bi mizah akımı vardır onun üstüne özgün bir mizah yaparsın. Üzerinden 5 6 ay geçen mizahlar gerçekten komik değil
Ben buradaki mizahın haricinde yapılan oyunculuğu da başarılı buldum, ve öyle ki başkaları da aynısını düşünüyordur. Sana göre komik değilse o zaman hiçbir şey yazmadan devam et.

Ayrıca "Komik değil, bu sefer gülmemek" diyen Heavy shitpost'unu atarak kendinle çelişiyorsun.
Art niyet peşinde olduğum yok, sadece eleştiriyorum.
Normal bir parodi videosu paylaşan bir adama "çok güzel bir mizaj yapıyorsunuz, lütfen bidaha olmasın" demek ne zamandan beri eleştirmek oldu?
Senden nefret ettiğim yok, sadece eleştiriyorum eleştiri nefret değildir.
O zaman nefret derecesinde mesaj bırakmayacaksın. Artık eleştirmek demeyin şuna, eleştirmek böyle olmaz. Bir insanı eleştirmek istiyorsan önce onun hatalarını söyleyip, hatalarından ders çıkarmasını sağlayıp, daha iyi içerikler çıkarmasına yardımcı olmalısın. Heavy shitpost'u atarak veya ehe çok komik, mizaj diyerek değil.
2 eleştiri neden bu kadar gücünüze gitti anlamadım, ben olsam sonra ki postlarım için daha iyi şeyler yapmaya uğraşır, ders çıkarırdım.
Bunu önceden söyleseydin çok daha gerçekçi olurdu.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube