Soking Hafıza

Silicone Android Uygulaması

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
1620121843833.png

KS
5

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Bu arada sonuç belgesinin bomboş olduğunu yeni fark ettim, Allah affetsin Evilol

1620122811488.png

Mesajlar otomatik birleştirildi:

çok güzel bir mizaj yapıyorsunuz, lütfen bidaha olmasın
doping hafıza esprileri sıktı
Konuya girip girmemeniz sizin iradeniz. Tıklama bedava. Artık benimle de uğraşmayı kesin. Evvelsi konudan beri çok canımı sıkıyorsunuz, yeter.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Soking Hafıza ile 3 olan IQ'mu -9'a çıkardım, teşekkürler Soking Hafıza!
Artık karıncanın IQ'sünden daha düşük IQ'nü yok ettin ve insan aklı olmaktan çıkarak düşünememeye başladın. Boş boş yürürken yanlışlıkla balkona çıktın ve havaya doğru yürümeye çalışarak düştün. Kafa üstü çarptın ve beynin parçalandı. Beyninin parçalarını karıncalar yedi ve vücudunu köpekler yedi.
Kemiklerini ise 10 tane köpek sürüsü yedi.

KS
5

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
@Sehrail Geçen sürenin ardından sana sormaya karar verdiğim birkaç sorum var.

1- Senin için gerçek mizah nedir, kimden geliyor?
2- Kimin dolduruşuna geldin de niye her açtığım konunun ardından bir art niyet peşindesin?
3- Madem benden hoşlanmıyorsun, niye "göz ardı et" tuşuna basıp devam etmek yerine mesaj yazma gereği duyuyorsun?

Neden değerli vaktini benim ağzıma etmeye çalışmakla harcıyorsun emin değilim. Ama benden nefret ediyorsan aha şu butona bas ve yoluna devam et. Senin gibilerinin nefretlerini kaldıracak tahamülüm çoktan bitti.

1620124846772.png

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
@Sehrail

Kara mizah seviyorsundur umarım, birazdan tadına bakabilirsin.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Senin için gerçek mizah nedir?
Özgün, kendin ürettiğin mizahlar, burda özgün derken şöyle anlaşılmasın, bi mizah akımı vardır onun üstüne özgün bir mizah yaparsın. Üzerinden 5 6 ay geçen mizahlar gerçekten komik değil
2- Kimin dolduruşuna geldin de niye her açtığım konunun ardından bir art niyet peşindesin?
Art niyet peşinde olduğum yok, sadece eleştiriyorum.
Madem benden hoşlanmıyorsun, niye "göz ardı et" tuşuna basıp devam etmek yerine mesaj yazma gereği duyuyorsun?
Senden hoşlanmadığım falan yok, dünkü konu diyorsunda dünkü konuyla şuan ki konuyu senin açtığını yeni fark ettim.
Ama benden nefret ediyorsan aha şu butona bas ve yoluna devam et. Senin gibilerinin nefretlerini kaldıracak tahamülüm çoktan bitti.
Senden nefret ettiğim yok, sadece eleştiriyorum eleştiri nefret değildir.
@Bella ciao, @PotatOS, 2 eleştiri neden bu kadar gücünüze gitti anlamadım, ben olsam sonra ki postlarım için daha iyi şeyler yapmaya uğraşır, ders çıkarırdım

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube