Series X vs PS5

Silicone Android Uygulaması

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Madem o kadar para veriyorsun, almışken PS5 almanı tavsiye ederim. Exclusive oyunları mis gibi oynarsın. Series X’e pek gerek görmüyorum çünkü XSX alacağına XSS al daha iyi daha az para verirsin. Xbox’da en çeldirici etken olan Game Pass ucuza oyun oynatsa da ben bilgisayardan pek farkını görmüyorum. Sonuçta Xbox’daki oyunları iyi bir bilgisayarın varsa bilgisayara yükleyip oynayabilirsin. İyi bir bilgisayarın varsa PS5 almanı tavsiye ederim.

KS
Creatine

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Dual Sense hiç hoşuma gitmiyor, ben CoD oynarken titremesini istemiyorum elimin.

12

Gold Sample
İfade skoru
4.767
Gidin playstation 5 alın xbox'ın kollarının rb lb tuşları ha bire bozuluyor bir nevi çöp.
Series X'in kontrolcüsünde şu ana kadar görülen problemlerin %99 u kolun bağlanmaması. O da çok ufak bir ayar ile çözülebiliyor.

Fakat iş DualSense'e geldiği zaman, yabancıların "Stick Drift" dediği, bizde de karakterlerin otomatik hareket etmesini sağlayan bir sıkıntı var. Bu problem sizde olmamış olabilir fakat PS5 alan çok büyük bir kesim buna isyan etti ve Sony hala buna bir çözüm getirmedi. Anca Youtube'dan çözümü kesin bile olmayan videoları izleyerek bir çözüm bulursun bulabilirsen.

Marka fanboyluğunu bir kenara bırakarak yorum yapmak lazım. :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube