Series S mi Series X mi?

Silicone Android Uygulaması

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
S almayı tercih ederim, X'i almak yerine bilgisayar toplarım. Uzun yıllar güçlü konsolum olsun diyorsanız orası ayrı ama Xbox'un tüm oyunları zaten bilgisayara geliyor.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Para varsa X, yoksa S. Tüm mesele bu. :) Series X daha iyi olur bütçeniz varsa. Amiral gemisi bir konsol sonuçta. Series S onun küçük kardeşi. Yanına bir de Gamepass alırsınız, mis gibi olur.

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
, X'i almak yerine bilgisayar toplarım. Uzun yıllar güçlü konsolum olsun diyorsanız orası ayrı ama Xbox'un tüm oyunları zaten bilgisayara geliyor.
Saf guclerı farklı bu sefer, 2060'lı bir sisterm toplayabiliyor 8-8.5K'ya ama 2060 4K da tökezliyor amma velakin Series X 4K oyun oynatabiliyor tökezlemeden.

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
Saf guclerı farklı bu sefer, 2060'lı bir sisterm toplayabiliyor 8-8.5K'ya ama 2060 4K da tökezliyor amma velakin Series X 4K oyun oynatabiliyor tökezlemeden.
Konsol-bilgisayar farklı şeylere hizmet ediyor.
Alan kişi günlük kullanım içinde almak istiyorsa X yerine bilgisayar çıkar. 2060'da değil piyasa kendini toparladığı zaman daha iyileri gelecektir.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Konsollar çıkmak için en iyi zamanı bekledi. SX mesela SX ayarındda pc yok 8K'a olsaydı piyasanın yükselmesini beklerlerdi. SX bu arada

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Series s + Seagate SSD = series x fiyatı yapıyor. Series s için 500gb(kullanılabilir 360 müdür bir şey olması lazım) çok yetersiz. Herhangi bir SSD ve HDD'den oyun oynatmaya da izin vermiyor. Series x/s optimizasyonlu oyunları sadece seagate'in series x/s için çıkardığı özel SSD ile oynayabiliyorsun. Diğer SSD ve HDD'ler ile sadece oyunları depolayabiliyorsun. Bu yüzden 1tb(kullanılan yaklaşık 860gb) depolaması ile series x almak daha mantıklı oluyor. Hem depolama, hem güç, hem 4k desteği.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
bütce 13k falan var yanında bir oyuncu koltuğu ve 4k tv alıcam ama.
13K bütçe var ve sen XBOX mu alacaksın? Bence mantıksız olur. 13K'ya 4K olmasa d güzel bir PC toplanır. Şahsen o kadar parayı sırf 4K oyun için vermezdim.

KS
ShitE

ShitE

Bronze Sample
İfade skoru
23
13K bütçe var ve sen XBOX mu alacaksın? Bence mantıksız olur. 13K'ya 4K olmasa d güzel bir PC toplanır. Şahsen o kadar parayı sırf 4K oyun için vermezdim.
PC çok pahalıya geliyor bir kere 3060’tan aşağısını almam ve monitör klavye kulaklıktır falan bana toplam bir 16’ya geliyor.

Son düzenleme: Moderatör:

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
PC çok pahalıya geliyor bir kere 3060’tan aşağısını almam ve monitör klavye kulaklıktır falan bana toplam bir 16’ya geliyor.

Laptop çok güzel modeller var.

Son düzenleme: Moderatör:

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
X bir tık pahalı geldi bana, ama sen bilirsin. Eğer en son çıkan oyunları en iyi ayarlarda oynama gibi bir hedefiniz varsa x, sadece belli başlı oyunlar ve gamepass oynayacağım derseniz ise s mantıklı

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube