Şampiyon tanıtımı: Spatula -Ğ-

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
"Pasif: İnceleme konularına sadece "Eline sağlık." yazarak incelemeden daha çok beğeni alır." olmalıydı ama olsun.
(n)

Onu Kimsesiz Berkay Baba değil, başka bir üye yapıyor.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
O Donanım Arşivi'nde takıldı genelde. Onların Possible Turco'su DA'da keremcnsz. :D
DA'da 1-2 ay takılayım dedim de, yapamadım. TP'den alıntıladığım rehbere gelip ahkam kesenler mi dersin kendini bilmez kişiler mi dersin. Abdullah Abi'yi severim fakat forumu ona yakışmıyor.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
DA'da 1-2 ay takılayım dedim de, yapamadım. TP'den alıntıladığım rehbere gelip ahkam kesenler mi dersin kendini bilmez kişiler mi dersin. Abdullah Abi'yi severim fakat forumu ona yakışmıyor.
Açıkçası ben ondan da hoşlanmadım. Üyelerle arasındaki diyaloglarda kullandığı üslup hoş değil, bana da bizzat kullandı ve rahatsız oldum. O günden sonra o foruma saygım kalmadı.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Kesinlikle öyle. Hitap etmeyi bile bilen yok ki.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Açıkçası ben ondan da hoşlanmadım. Üyelerle arasındaki diyaloglarda kullandığı üslup hoş değil, bana da bizzat kullandı ve rahatsız oldum.
Kesinlikle öyle. Sanırsın askerlik arkadaşıyız. Hadi onu geçtim imalı hakaretler vesaire...
Çöplük gibi bir yer.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Açıkçası ben ondan da hoşlanmadım. Üyelerle arasındaki diyaloglarda kullandığı üslup hoş değil, bana da bizzat kullandı ve rahatsız oldum. O günden sonra o foruma saygım kalmadı.
Kardeşim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube