MSI Optix G241VC siparişi iptal edilmeli mi?

Silicone Android Uygulaması

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
1100'e görünce kaçırmayayım dedim. Kronik sorunu falan var mıdır? Hangi sorunları yaşayabilirim? Net açıklama bulamadım, 40 santimetreden küçük müdür? Ürün az kalınca endişelenip alıp geçtim :D

Alternatif olarak düşündüğüm monitör:

İşlemci olarak 4300GE alacağım büyük ihtimalle.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Gerek yok bence

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Ölü piksel gelmezse kullanabilirsiniz. Gelirse uğraştırır, ancak bence şu an iptal etmeye gerek yok. Hayırlı olsun.

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Evet edilmeli. Daha iyi seçenekler var, neden dinlemedin anlamıyorum.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Biraz araştırayım hocam. Kaç ölü piksel sıkıntı yaratır?
Bilmiyorum, garantiye dönmesi için en az 3 tane ölü piksel çıkması gerekiyordu sanırım. 1-2 çıkarsa iade etmek daha doğru olabiliyor. Ek olarak ghosting de çıkabilir bunda, VA olup 1 ms olan ve bu bütçede gezinen bütün monitörlerde ghosting oluyordu sanırım. Ek olarak bu bütçede VA olup curved olan bütün monitörlerde ışık sızması da var diye biliyorum. Yeterli herhalde sanırım bu kadar göz boyamak. Bence alınmamalı yani.

Dediğim şeyler bu modelde olmayabilir, emin değilim büyük ihtimal ışık sızması çıkacaktır bu monitörden. Ghosting testini bulamadım monitörün.

Benim de aslında detayına inecek bir bilgim yok, daha bilgilileri vardır ama bu monitör öyle sağlam bir şey değildir diyorum ben. LC24... bilmem ne adlı monitörde de ışık sızması vardı, bunda da çıkar bence. Samsung panel kullanmış zaten.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
@Juan.S, O zaman ben de bir araştırayım hocam. Haftaya test edebilme imkanım olur sanırım. Dediklerinizin tamamının testi var, değil mi hocam? Yoksa sonradan mı sorun olabilir? Açıkçası kavisli falan da olunca gözüme hoş geldi ama bahsi geçen sebeplerden dolayı çöp olabilecekse öyle bir monitör kullanmak istemem 😅

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Benim de aslında detayına inecek bir bilgim yok, daha bilgilileri vardır ama bu monitör öyle sağlam bir şey değildir diyorum ben. LC24... bilmem ne adlı monitörde de ışık sızması vardı, bunda da çıkar bence. Samsung panel kullanmış zaten.
Bu düşünce acayip yanlış. C24T55 ile C27G55'i aynı kefeye koyuyorsunuz.
2. el dışında neler var hocam? Dell atmışsınız ama TN panel ve 60 Hz. Ürün de az kalınca acele etmiştim.
Dell IPS panel ve Hz değeri sorun yaratmaz. MSI ise bu fiyatı hak etmiyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Burada Dell hem 75Hz hem de VRR Range olarak daha geniş.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube