Laptopumun kapak menteşesi yerinden oynadı

Silicone Android Uygulaması

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
K555LN-XO406H modelli laptopumun monitör kapağını yerinde tutan menteşe yerinden oynadı ve bilgisayar katlanmıyor. Ne yapabilirim? Çok ellemeden menteşeyi yerine takabileceğim bir durum var mı?
İki menteşe arasındaki fark:
Sabit olan:
IMG20210521235556.jpg

Yerinden oynayan:
IMG20210521235421.jpg

Bilgisayarı katlamaya çalışırken ortaya çıkan görüntü.
IMG20210521235507.jpg

Garantisi bitti. Servise göndermeden kendim yapmak istiyorum. Yerinden oynamış menteşenin altındaki kapakta kırık var. Çok fazla kurcalamadan nasıl düzeltebilirim bunu?

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Sakın dokunmayın. Menteşe kırılırsa son attığınız yerde kırılır. Bu da bilgisayarı uçurur
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam eğer evde ekran varsa laptop ekranını söküp atın ekrana bağlayın (ekran dediğim monitör vb.)

Bu bir çözüm değil ki. O zaman laptopun dizüstü özelliği ne işe yarayacak.

KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Hocam eğer evde ekran varsa laptop ekranını söküp atın ekrana bağlayın (ekran dediğim monitör vb.)
Evimde monitör yok. Menteşeyi yerine sabitlemek istiyorum.

Sakın dokunmayın. Menteşe kırılırsa son attığınız yerde kırılır. Bu da bilgisayarı uçurur
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu bir çözüm değil ki. O zaman laptopun dizüstü özelliği ne işe yarayacak.
Yerinde duruyor şuan LCD Cover, onu yerinde tutarım ama katlayamadıktan sonra bunun laptop olmasında anlam yok.

KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Geriye de yaslanmıyor. Kapağı söksem diyeceğim, her şekilde geriye yaslamam lazım. Bir yere göndersem 1 hafta bekleme ihtimalim var.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Bizimki eski bilgisayarın da kırılmıştı, bizim yapabilecrgimiz gibi bir şey değil açıkçası, biraz daha bilgi ve el işi istiyor. Adam da yaptı ama yine de eskisi kadar iyi değil. Hala sallanıyor.

KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Servise göndersem parası sıkıntı değil ama uzun süre orada olması beni endişelendiriyor. RAM takmak ve macun sürmek hariç pek bi' tecrübem yok. Zaten onları da herkes yapar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube