Karanlıkta bana olan şeyler normal midir?

Silicone Android Uygulaması

Barry Allen

Silver Sample
İfade skoru
500
Merhaba. Genellikle gece yatarken garip şeyler oluyor gibi. Hafif aydınlık karanlık bir oda olunca baktığım her yer karıncalaşıyor, kulaklarımda cırcır böceği ve uğultu sesleri oluyor. Uğultu sesini şöyle açıklayabilirim: Hani biri yanınızda süpürge yapar, siz iki elinizle kulaklarını kapatır açarsınız ya. Onun gibi bir ses :D .
Sizce bunlar normal mi?

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
Ben başka zamanlarda yaşıyorum ve normal olduğunu hiç sanmıyorum. Yaşadıklarımın bir tanesinde bayılıp yere yığılmıştım, kafa göz dağılıyordu az kalsın. Bu şeyi yaşadığın an bir yere oturmanı veya yere çömelmeni öneririm yoksa sonu bayılmakla bitebiliyor.

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Karıncalanmayı çoğu kişi yaşıyordur eminim ama cırcır böceği olayını bilmiyorum, kulağınıza böcek girmiş olmasın?

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Kulağına gelen ses normal bir ses, bana da oluyor geceleri sessizlikte. Ben o sesi evrenin sesi diye tanımlıyorum, biliyorsunuz uzaydaki seslerin bir frekansı var ve yaratılış itibariyle o sesleri duymuyoruz. Sessiz kalınca da bu sesler ortaya çıkabiliyor.

Cırcır böceğini bilmiyorum.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Karıncalanma herkeste olmaz mı zaten? Bende de var o olay, sonuçta karanlık olduğu için görme duyumuz köreliyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube