Hobileriniz neler?

Silicone Android Uygulaması

AhmetRyzen

Silver Sample
İfade skoru
785
Genelde dünya haritası falan çiziyorum okul tahtasına. Bir de bozulmuş anakartların pinlerini yamultmayı çok seviyorum. 🙂

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Basitten özele doğru gideceğim.

Oyun oynamak, yemek yemek, uyumak, televizyon izlemek, dizi izlemek, yemek pişirmek, spor yapmak başta basketball olmak üzere ; Alışveriş yapmak, kimya ve ingilizce çalışmak, rusça çalışmak, devletleri ve tarihleri anlamak, dini görevler, arkadaş ve akranlar ile vakit geçirmek, iş yapmak, para kazanmak, asfalt kokusu duymak. Kız arkadaşım ile vakit geçirmek, film izlemek, romantik anılar yaşamak

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Al yap sat. Çöp olmuş şeyleri canlandırdıyorsun, üstüne cebine para giriyor iyi mi? Ama koronadan dolayı yapamıyorum hijyenik bir olay olmadığından.
Onun dışında lego yapmayı severim. Fotoğraf çekmeyi de seviyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Basitten özele doğru gideceğim.

Oyun oynamak, yemek yemek, uyumak, televizyon izlemek, dizi izlemek, yemek pişirmek, spor yapmak başta basketball olmak üzere ; Alışveriş yapmak, kimya ve ingilizce çalışmak, rusça çalışmak, devletleri ve tarihleri anlamak, dini görevler, arkadaş ve akranlar ile vakit geçirmek, iş yapmak, para kazanmak, asfalt kokusu duymak. Kız arkadaşım ile vakit geçirmek, film izlemek, romantik anılar yaşamak
Sen hayatını yazmışsın olum.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Hikayeli veya RPG tarzı oyun oynamak, tarih - bilim kitapları okumak, spor (genellikle futbol) yapmak, podcastler dinlemek ve uzun seyahatlerde arabada cam kenarında arkada müzik dinler ve dışarıya bakarken derin düşüncelere dalmak 🥴

Bir de forumlarda takılmak var 🤭:kekw:

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Al yap sat. Çöp olmuş şeyleri canlandırdıyorsun, üstüne cebine para giriyor iyi mi? Ama koronadan dolayı yapamıyorum hijyenik bir olay olmadığından
Hocam aslında ben de başlamak istiyordum,ama korona sorunu var. Bu korona hâli bittikten sonra başlamamı önerir misiniz ? Telefonun iç donanımdan biraz anlıyorum ama daha fazla bilgisayar donanımlarında bilgim var.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube