Babam bana 5 aydır Discord'u yasakladı ve açmıyor

Silicone Android Uygulaması

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Babam bana 5 ay önce Discord'u yasakladı ve açmıyor. Aslında ufacık biliyorum nedenini. Derslerime odaklanamıyormuşum, aslında odaklanabiliyorum ama inandıramıyorum, vallaha odaklanabilirim vallahi billahi diyorum yok, umrunda değil. Sordum sadece bunu söyledi daha bir sürü sebep var diyor. 5 aydır yasak. Açar diyordum yasağı ilk başladığında. Açmıyor, baya ciddi bu konuda. Sizce açar mı yasağı?

Ne yapabilirim? Ne yaparsam açabilir? Çok özledim Discord'u.

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
Babam bana 5 ay önce Discord'u yasakladı ve açmıyor. Aslında ufacık biliyorum nedenini. Derslerime odaklanamıyormuşum, aslında odaklanabiliyorum ama inandıramıyorum, vallaha odaklanabilirim vallahi billahi diyorum yok, umrunda değil. Sordum sadece bunu söyledi daha bir sürü sebep var diyor. 5 aydır yasak. Açar diyordum yasağı ilk başladığında. Açmıyor, baya ciddi bu konuda. Sizce açar mı yasağı?

Ne yapabilirim? Ne yaparsam açabilir? Çok özledim Discord'u.
discord webden gir :d

KS
4

483

Silver Sample
İfade skoru
572
KS
4

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Büyük ihtimalle tanımadığın kişilerle konuşmandan korkuyor. Örnek olarak x kişisiyle konuşuyorsun fakat tanımıyorsun, baba olsan şüphelenmez misin ?

Babana düzgün açıklama yaparsan ikna olacağını düşünüyorum.
Ondan değil. Ara sıra bazen küfür ediyor DC'de tanıştığım kişiler bana, onu duyuyor babam ondan da olabilir. Aslında babam küfüre çok karşı değil.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

light mod'u açıyorsun baban kör oluyor
Bende kör olurum. Light Mode öyle böyle değil.

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
Ondan değil. Ara sıra bazen küfür ediyor DC'de tanıştığım kişiler bana, onu duyuyor babam ondan da olabilir. Aslında babam küfüre çok karşı değil.

Bende kör olurum. Light Mode öyle böyle değil.
benimkiler benim ana avrad sövdüğümü duyunca bile tepki vermiyor artık alışıyor bir yerden sonra merak etme

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842

Bende kör olurum.
Sana küfreden birileri varsa, halen daha neden onlarla takılmak istediğini anlayamadım. İlişiğimi keserdim direk.

KS
4

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Sana küfreden birileri varsa, halen daha neden onlarla takılmak istediğini anlayamadım. İlişiğimi keserdim direk.
Diyorum, küfür etmeyenlerle takılırım diyorum sesini bile çıkarmıyor. (Düşünüyor deseniz hayır düşünmüyor.)

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
Ramazan ramazan ana avrat sövme be kardeşim
Kesin lol oynuyorsun ben sadece onda sövüyordum
lol oynamıyorum genel olarak arkadaşlarla samimi ortamımız biraz öyle (birbirimizin anasına sövmüyoruz) ayrıca ramazan kısmına gelecek olursak 11 ay milletin tabiri caizse annesiyle oynıyan insanlar ramazana gelince küfür etme oluyor

KS
4

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Ya, konuyu değiştirmeyelim lütfen.

kaplanharun

Rütbesiz
İfade skoru
444
lol oynamıyorum genel olarak arkadaşlarla samimi ortamımız biraz öyle (birbirimizin anasına sövmüyoruz) ayrıca ramazan kısmına gelecek olursak 11 ay milletin tabiri caizse annesiyle oynıyan insanlar ramazana gelince küfür etme oluyor
Valla genelde o tip arkadaşlarım yok.
Samimiyizdir ama birbirimize lan bile demiyoruz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube